شناسهٔ خبر: 28668389 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: راه دانا | لینک خبر

فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان:

نجات سه تبعه خارجی از اسارتگاه قاچاقچیان انسان در زاهدان/ دو آدم ربا دستگیر شدند

فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان از دستگیری دو قاچاقچی آدم ربا و آزادی 3گروگان در زاهدان خبر داد.

صاحب‌خبر -

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصرهامون، سردار محمد قنبری در بیان جزئیات این خبر به اصحاب رسانه گفت: در اوایل مهرماه با کسب خبری مبنی بر گروگانگیری سه تبعه خارجی در محدوده شهر خاش موضوع در دستور کار تیمی از پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت.
وی افزود: در بررسی دقیق پرونده مشخص شد سه تبعه خارجی غیرمجاز که بین 20 تا 25 سال سن دارند هنگام انتقال به مناطق مرکزی کشور توسط قاچاقچیان انسان؛ گروگان گرفته شده و آدم ربایان با تماس با خانواده این افراد در آن سوی مرزها تقاضای 400 میلیون ریال وجه نقد برای آزادی این افراد می کنند.
فرمانده انتظامی استان ادامه داد: ماموران انتظامی با گسترش چتر اطلاعاتی و استفاده از شیوه های نوین پلیسی مخفیگاه متهمان را روز گذشته در محدوده شهرک آتش نشانی شهر زاهدان شناسایی و تیم رسیدگی کننده پرونده پس از هماهنگی قضائی با محاصره مخفیگاه آدم ربایان در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه دو آدم ربا را دستگیر و با راهنمایی متهمان سه فرد ربوده شده که در همان محدوده نگهداری می شدند، را آزاد کردند.
قنبری در ادامه با اشاره به معرفی متهمان به دادسرا خاطر نشان کرد: پلیس اجازه جولان به مجرمان و مخلان نظم و امنیت عمومی را نمی دهد و در صورت بروز هرگونه اقدام غیرقانونی با هنجارشکنان قاطعانه برخورد می شود.
 
انتهای پیام/

نظر شما