شناسهٔ خبر: 28657160 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی:

۵۰ تن گوشت منجمد در آذربایجان غربی توزیع می شود

ارومیه – رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی از توزیع ۵۰ تن گوشت منجمد در سطح استان خبر داد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار مهر، جعفرصادق اسکندری بعد از ظهر چهارشنبه در جلسه تنظیم بازار آذربایجان غربی اظهارداشت: با هماهنگی سازمان جهاد کشاورزی مقدار ۵۰ تن گوشت منجمد در سطح استان توزیع می شود.

وی با بیان اینکه از این میزان ۲۵ تن برای مصرف مردمی و مابقی در سطح دانشگاه ها توزیع می شود افزود: مردم برای تهیه این میزان گوشت از طریق فروشگاه های زنجیره ای که اطلاع رسانی می شود می توانند اقدام به تهیه گوشت مورد نیاز خود بکنند.

اسکندری با اشاره به اینکه طی هفته جاری ۱۳ تن گوشت گرم وارد بازار و به ترتیب اولویت در جمع شرکت تعاونی کارمندان، کارکنان، کارگران و فروشگاه های زنجیره ای و کوروش توزیع شد گفت: این گوشت ها با قیمت مصوب ۳۷۵۰۰ تومان در سطح ارومیه و شهرستانهای تابعه برای تامین نیازهای مردمی توزیع شد.

وی با اشاره به اینکه در هفته گذشته با مشکل تامین لاستیک برای نیازهای رانندگان مواجه بودیم افزود: در خصوص توزیع لاستیک بین رانندگان ماشین آلات سنگین استان از تعداد پنج هزار و ۴۲۱ حلقه لاستیک دریافتی تعداد چهار هزار و ۶۱۷ حلقه توسط سازمان راهداری و تعداد ۹۸ حلقه توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت استان توزیع و مقدار ۷۰۶ حلقه آماده توزیع، موجود است.

اسکندری از انجام شش هزار و ۳۵۰ مورد بازرسی از واحدهای صنفی، تولیدی در سطح استان طی نیمه نخست ماه مهرماه خبر داد و عنوان کرد: در طی این بازرسی ها ۵۰۹ فقره پرونده تخلف با ۵۴۱ عنوان تخلف به ارزش بیش از ۱۱۱ میلیارد تومان پرونده تشکیل گردید و جهت رسیدگی به مراجع ذیصلاح ارجاع شد.

نظر شما