شناسهٔ خبر: 28338314 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: افکارنیوز | لینک خبر

کری بازیکن استقلال/ پرسپولیس اول دربی را ببازد، بعد به السد فکر کند

مدافع چپ آبی پوشان از شرایط کنونی تیم استقلال در لیگ برتر چندان راضی نیست.

صاحب‌خبر -
به گزارش افکارنیوز،

میلاد زکی‌پور از شرایطی که تیم استقلال در لیگ برتر دارد ناراحت است. او که برای دیدار با پرسپولیس آماده می‌شد با خبرورزشی درباره دیدار با السد، نساجی و بازی بعد تیمش با پرسپولیس حرف زد و از انگیزه بالای هم‌تیمی‌هایش برای جدایی از نیمه پایینی جدول خبر داد. 
*کم حرف شده‌ای؟
نتایجی که گرفتیم جایی برای حرف زدن باقی نمی‌گذارد. 
* در آسیا یا لیگ؟
هر دو! در آسیا که بدجور حذف شدیم. اگر در دیدار رفت یکی، دو گل کمتر می‌خوردیم، اوضاع فرق می‌کرد و همان‌طور که ژاوی هم گفته بود، حریف اصلی آن‌ها در غرب آسیا ما بودیم. او وضعیت خوبی در استقلال دیده بود که این را گفت. ما در دیدار برگشت حتی وقتی ۱۰ نفره شدیم، تیم برتر میدان بودیم ولی اینقدر در تهران گل خورده بودیم که اوضاع را برای خودمان وخیم کردیم. 
* چرا در دیدار رفت نیمکت‌نشین بودی؟
مشکلی برای بازی نداشتم. برنامه تاکتیکی تیم طوری بود که من نتوانستم به زمین بروم. 
* اما در دیدار برگشت خوب کار کردی.
همه توان‌مان را گذاشتیم. حتی روزبه هم که کارت گرفت از روی تعصب و فوتبال جدی اش بود که در زمین بازی می‌کرد. ما الان باید برای دیدار نیمه‌نهایی آماده می‌شدیم ولی افسوس که نشد. 
* بازی با نساجی چطور بود؟
آنجا هم نشد امتیازات کامل را بگیریم. 
* چرا! به دلیل دفاع خوب تیم میزبان نبود؟
قبل از هر چیزی باید درباره زمین بد ورزشگاه وطنی حرف بزنم. این به ضرر خود بچه‌های تیم نساجی هم هست. ما که حسابی در آن زمین اذیت شدیم. هر بار زمین می‌خوردیم یک جای‌مان زخم می‌شد و یا خودم بار‌ها در حال زمین خوردن استوک‌هایم در چمن مصنوعی گیر می‌کرد. 
* جَو استادیوم چطور بود؟
خیلی خوب بود. من آنجا را دوست دارم. مردم عالی تشویق می‌کردند. حیف شد که گل نزدیم. البته یک ضربه زدم که داشت گل می‌شد ولی یکی از بازیکنان نساجی پا انداخت و توپ را زد. خیلی حیف شد. 
* برنامه خاصی را دنبال می‌کنید که همه حملات را از چپ انجام می‌دهید؟
نه! توپ سمت من می‌آید و من هم جلو می‌روم. البته روی چمن مصنوعی دویدن خیلی سخت بود و بعد از بازی پادرد گرفته بودیم. 
* گزارشگر بازی هم به مازندرانی بودنت اشاره می‌کرد.
به هر شکل گاهی این‌طور می‌شود که باید روبه‌روی هم‌استانی‌هایت بازی کنی. شرایط فوتبال حرفه‌ای همین است. 
* برای بازی با شهرآورد آماده‌اید؟
البته!
* اما با این نتایج روحیه تان خراب نیست؟
نه! اتفاقاً داستان این بازی با همه دیدار‌های لیگ متفاوت است. همه این را می‌دانند. بازی یا بازی‌های قبل شهرآورد هرگز نقشی در نتیجه و اتفاقات آن ندارد. اصطلاحاً ماجرای شهرآورد با بقیه بازی‌ها تفاوت دارد. 
* فکر می‌کنی بتوانید این پرسپولیس آماده را شکست بدهید؟
در شهرآورد آخر که پرسپولیس خیلی از این بهتر بود، شکست خورد. ما در حال حاضر از صدر جدول دور شده‌ایم و باید برای رسیدن به جمع تیم‌های بالای جدولی استارت خوبی بزنیم و چه اتفاقی از این بهتر که استارت کار را از این دیدار بزنیم. 
* مانند دو فصل قبل؟
ما می‌خواستیم ابتدای این فصل نتایج خوبی بگیریم و لیگ را شکل دیگری آغاز کنیم ولی انگار تیم‌مان را طلسم کرده‌اند. باید از این دیدار بردهای‌مان را شروع کنیم. 
* دوست داری پرسپولیس انتقام استقلال را از السد بگیرد؟
ما خودمان هم می‌توانستیم این کار را بکنیم ولی ۱۰ نفره شدیم. پرسپولیس اول شهرآورد را ببازد، بعد هر کاری با السد خواست بکند.

 

نظر شما