شناسهٔ خبر: 28323431 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: نصر | لینک خبر

معاون سیاسی، امنیتی استاندار آذربایجان شرقی:

توجه به انتقادها و رفع اعتراضات از وظایف مسئولان است

نصر: معاون سیاسی، امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه در شرایط فعلی اکثریت مردم موافق نظام جمهوری اسلامی ایران هستند، گفت: باید با توجه به انتقادها و رفع علت اعتراض ها به اهداف متعالی نظام دست یابیم.

صاحب‌خبر -

به گزارش نصر به نقل از ایرنا، رحیم شهرتی فر روز دوشنبه در آیین معارفه فرماندار جدید شهرستان میانه خواستار قانونی شدن افزایش اختیارات به شهرستان ها و استان ها برای مدیریت در شرایط کنونی جامعه شد و افزود: باید در اختیارات کمیته برنامه ریزی ها در شهرستان ها و شورای برنامه ریزی استان تجدید نظر شود تا بتوانیم شاهد پیشبرد هر چه بیشتر امور در راستای توسعه، عمران و آبادی کشور باشیم.

وی با اشاره به سابقه مدیریتی خود در شهرستان میانه به عنوان فرماندار، مردم شهرستان را مردمی خونگرم و قدرشناس توصیف کرد و گفت: به طور قطع این مردم قدرشناس فرماندار جدید خود که فرزند این منطقه و پرورش یافته این آب و خاک است بوده و ایشان را در انجام امور اجرایی شهرستان پشتیبانی خواهند کرد.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی بابیان اینکه فرماندار جدید میانه باید به دنبال تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام باشد، اظهار داشت: راه‌آهن میانه - تبریز جزو پروژه‌های بسیار مهم و چندین ساله است که با پیگیری استاندار آذربایجان شرقی به‌ صورت جدی پیشرفت می‌کند و به ‌زودی شاهد افتتاح خط آهن میانه - بستان آباد خواهیم بود.
شهرتی فر با تاکید بر اینکه هر مدیری باید لایق سمت خود باشد،خاطرنشان کرد: ما به مسئله مهارت در انتصاب مدیران توجه زیادی داریم و انتصابی که امروز در شهرستان میانه انجام پذیرفت همه این موارد را شامل می‌شود چرا که فرماندار جدید هم شخصیت و هم دانش مطلوبی دارد.

وی برای حمید شکری، فرماندار سابق شهرستان میانه در سمت فرماندار جدید شهرستان مراغه آرزوی توفیق کرد و از زحمات سه ساله ایشان در شهرستان میانه تقدیر کرد.
شهرستان میانه با جمعیت 190 هزار نفر ، دارای چهار بخش، پنج شهر، 17 دهستان و بالغ بر 330 پارچه روستا است که در فاصله 165 کیلومتری جنوب شرقی تبریز واقع است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:

نظر شما