شناسهٔ خبر: 28287754 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: افکارنیوز | لینک خبر

حسینی: مهمترین هدف دشمنان ایجاد ناامنی در ایران است

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی گفت: حمله تروریستی اهواز با هدف ناامن سازی ایران و تحت شعاع قرار دادن رژه نیروهای مسلح انجام شد.

صاحب‌خبر -
به گزارش افکارنیوز،

سید محمدحسینی، عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب، با اشاره به حادثه تروریستی روز گذشته اهواز و نقش کشورهای مرتجع منطقه به ویژه عربستان گفت: مسئولان سعودی‌ از ماه‌ها پیش به شکل رسمی اعلام کرده بودند که هدفشان کشاندن درگیری‌های مسلحانه به داخل خاک ایران است و حادثه تروریستی روز گذشته را نیز می‌توان در راستای همین تهدیدات علنی به شمار آورد.

وی با اشاره  به ورود عده‌ای آشوبگر به کنسولگری ایران در بصره خاطرنشان کرد: عربستانی‌ها مدت‌هاست که در تلاش‌اند با اقدامات تفرقه افکنانه، رابطه میان دو ملت ایران و عراق را تحت شعاع قرار دهند. 

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب با بیان این که اقدامات اخیر عربستان نباید بی‌پاسخ بماند، گفت: حادثه تروریستی روز گذشته به خوبی نشان داد ناامن سازی ایران مهمترین هدف دشمنان است و حمله تروریستی روز گذشته که موجب به شهادت رسیدن تعدادی از مردم عادی شد، نشان می‌دهد این حمله کاملا کور و با هدف تحت شعاع قرار دادن رژه نیروهای مسلح برنامه‌ریزی شده بود تا اینگونه در رسانه‌های خارجی بازتاب داده شود که گروهی از مردم ایران با سیاست‌های حاکمیت مشکل دارند. 

حسینی گفت:‌ وزارت خارجه باید در سطح بین‌الملل دیپلماسی فعالی داشته باشد و به افکار عمومی در جهان نشان دهد که مدعیان طرفداری از حقوق بشر چطور با حمایت از گروه‌‌های تروریستی موجب ایجاد ناامنی در دیگر کشورها می‌شوند. از دستگاه‌های امنیتی  انتظار می‌رود عوامل اصلی این حادثه تروریستی را به سرعت شناسایی کرده و برخورد قاطعی با  این عوامل صورت دهند.

 

نظر شما