شناسهٔ خبر: 28225895 - سرویس علمی-فناوری
نسخه قابل چاپ منبع: گیمفا | لینک خبر

محتوای الحاقی Call of Duty: Black Ops 4 در انحصار زمانی پلی‌استیشن ۴ خواهند بود

کمتر از یک ماه دیگر شاهد عرضه بازی Call of Duty: Black Ops 4 خواهیم بود. حال به تازگی اطلاعاتی از سوی استودیو تری‌آرک (Treyarch) منتشر شده است که نشان می‌دهد تمام محتوای الحاقی بازی در انحصار زمانی کنسول پلی‌استیشن ۴ خواهند بود.

صاحب‌خبر -
محتوای الحاقی Call of Duty: Black Ops 4 در انحصار زمانی پلی‌استیشن ۴ خواهند بود.

کمتر از یک ماه دیگر شاهد عرضه بازی Call of Duty: Black Ops 4 خواهیم بود. حال به تازگی اطلاعاتی از سوی استودیو تری‌آرک (Treyarch) منتشر شده است که نشان می‌دهد تمام محتوای الحاقی بازی در انحصار زمانی کنسول پلی‌استیشن ۴ خواهند بود.

محتوای الحاقی بازی Call of Duty: Black Ops 4 به مدت هفت روز در انحصار کنسول پلی‌استیشن ۴ خواهند بود و پس از آن برروی کنسول ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه می‌شوند. این موضوع نتیجه امضای قرار داد میان شرکت سونی (Sony) و اکتیویژن (Activision) است که به موجب آن تمام محتوای بازی هفت روز زودتر برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس خواهند بود.

این مشارکت از زمان عرضه Call of Duty: Infinite Warfare آغاز شده است و احتمالا باز هم در نسخه‌‌های بعدی این سری شاهد آن خواهیم بود. تری‌آرک با انتشار بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد که تمام محتوای Black Ops 4 از جمله شخصیت‌های جدید بخش چندنفره، نقشه‌ها، رویداد‌های فصلی و دیگر بخش‌ها به مدت هفت روز در انحصار کنسول شرکت سونی خواهند بود.

تمام محتوای پس از عرضه دنیای Black Ops هفت روز زودتر برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهند شد. محتوای یاد شده شامل شخصیت‌های جدید، نقشه‌ها و همچنین رویداد‌های فصلی می‌شوند. بعد از هفت روز، این محتوای قابل بازی برروی دیگر پلتفرم‌ها در دسترس خواهند بود.

موضوع بسیار عجیب انحصاری بودن رویداد‌های فصلی است که به طور طبیعی نباید شاهد این موضوع باشیم اما متاسفانه سیاست‌های اعمال شده باعث به وجود آمدن این شرایط نابرابر شده است. بنابراین صرف نظر از اینکه شما کدام نسخه از Black Ops 4 و یا محتوای آن را پیش خرید کرده‌اید، در زمان عرضه بازی هفت روز زودتر به تمام بخش‌ها برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ دسترسی خواهید داشت.

علاوه بر این، تری‌آرک باندل‌های مختلفی از Black Ops 4 را برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد کرد و گزینه‌های مختلفی برای تجربه‌ای لذت بخش از بازی را پیش روی طرفداران قرار خواهد داد.

بازی Call of Duty: Black Ops 4 در تاریخ جمعه ۲۰ مهر ماه ۱۳۹۷ (۱۲ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت. اگر مایل به دریافت اطلاعات بیشتری از این عنوان هستید می‌توانید پیش نمایش بازی که توسط مصطفی زاهدی به رشته‌ی تحریر درآمده است را در این نشانی از گیمفا مطالعه کنید. همچنین می‌توانید برای پیگیری سایر اخبار مربوط به بازی به این قسمت مراجعه کنید.

نظر شما