شناسهٔ خبر: 28195722 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: طرفداری | لینک خبر

خمارلو: تنها کامیابی‌ نیا و انصاری دو اخطاره هستند؛ خلیل زاده برای بازی با السد مشکلی ندارد

خلیل زاده به بازی مهم تیمش خواهد رسید.

صاحب‌خبر -

طرفداری- مدیر روابط عمومی باشگاه ‌پرسپولیس می گوید در بازی مقابل السد تنها 2 بازیکن این تیم نمی‌توانند سرخپوشان را همراهی کنند.

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، پندار خمارلو با اعلام این مطلب که در بازی با السد فقط کمال کامیابی‌‌نیا و محمد انصاری محروم هستند، گفت: ‌

بعد از بازی شب گذشته مقابل الدحیل که با نمایش خیره کننده پرسپولیس همراه بود، بسیاری از هواداران در خصوص محرومان تیم سوال پرسیدند که با بررسی گزارشات کنفدراسیون فوتبال آسیا که پس از پایان هر بازی رسما به باشگاه ارسال می‌شود، مشخص شد تنها کمال کامیابی‌نیا و محمد انصاری دو اخطاره هستند و بدین ترتیب در بازی دهم مهرماه مقابل السد نمی‌توانند پرسپولیس را همراهی کنند. کمال در بازی رفت مقابل الجزیره که ۱۷ اردیبهشت برگزار شد اولین کارت زرد خود را گرفت و محمد انصاری نیز در بازی رفت برابر الدحیل نخستین اخطار خود را دریافت کرد که هر دو دیشب دو اخطاره شدند.

مدیر رسانه‌ای سرخپوشان در خصوص محرومیت شجاع خلیل زاده هم، گفت:

شجاع فقط دیروز کارت زرد گرفت و اخطار قبلی او که مربوط به بازی برگشت مقابل السد بود به دلیل اینکه اخطارهای مرحله گروهی پاک شده است، منظور نمی‌شود و بدین ترتیب خلیل زاده برای بازی مقابل السد در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا مشکلی ندارد.

نظر شما