شناسهٔ خبر: 27516125 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: مشرق | لینک خبر

آمار فوق العاده یزدانی؛ کسب طلا در 560 ثانیه!

آزادکار وزن 86 کیلوگرم ایران و دارنده مدال‌های طلای جهان و المپیک این بار در بازی‌های آسیایی در مجموع در زمان 9 دقیقه و 20 ثانیه با شکست 4 حریف موفق به کسب مدال طلای بازی‌های آسیایی شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش مشرق، حسن یزدانی آزادکار وزن 86 کیلوگرم ایران و دارنده مدال‌های طلای جهان و المپیک با برتری مقابل 4 کشتی‌گیر در بازی‌های آسیایی، مقتدرانه نخستین مدال طلای کاروان ورزشی ایران در این رقابت‌ها را بر گردن آویخت.

 

یزدانی در این 4 مبارزه در مجموع طی 9 دقیقه و 20 ثانیه(560 ثانیه) و با گرفتن 43 امتیاز از حریفان و دادن تنها 2 امتیاز به مدال طلای بازی های آسیایی رسید.

یزدانی ابتدا مقابل حریفی از اندونزی در مدت زمان ۴۴ ثانیه با نتیجه ۱۰ بر صفر پیروز شد. وی در ادامه پاوان کومار از هند را در مدت زمان ۲ دقیقه و ۶ ثانیه ۱۱ بر صفر برد و راهی نیمه نهایی شد. وی در مرحله نیمه نهایی نیز برابر آیتومن اردوگل از مغولستان در مدت زمان ۵ دقیقه با نتیجه ۱۲ بر ۲ پیروز شد و به فینال رسید و در دیدار نهایی نیز در مدت زمان یک دقیقه و ۲۹ ثانیه با نتیجه ده بر صفر از سد دومنیک میشل ابونادر از لبنان گذشت و به مدال طلای این بازی ها بوسه زد.

نظر شما