شناسهٔ خبر: 27484068 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: طرفداری | لینک خبر

حاتم، سرپرست سایپا: عده‌ای تماشاگرنما به علی دایی، اسطوره فوتبال ایران بی‌احترامی کردند؛ مدیرعامل تراکتورسازی از ما عذرخواهی کرد

سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت:هواداران خوب تراکتورسازی تبریز تماشاگرنماها را که باعث تخریب وجهه شایسته مردم تبریز و هواداران خونگرم تراکتورسازی می‌شوند را از خود جدا کنند.

صاحب‌خبر -

طرفداری-علی حاتم، سرپرست سایپا در مورد شکست یک بر صفر مقابل تراکتورسازی گفت:

فوتبال برد و باخت دارد. این نتیجه‌ها اگرچه ارزشمند هستند اما ارزش واقعی این فوتبال به مسائل اخلاقی آن است. خود ما دیروز وقتی ورزشگاه پر از تماشاگر یادگار امام را دیدیم لذت بردیم اما متاسفم بگویم که عده‌ای تماشاگرنما به علی دایی اسطوره فوتبال ایران و آسیا بی‌احترامی کردند.

به گزارش فارس، وی افزود:‌

هواداران خوب تراکتورسازی بهتر است این تماشاگرنماها را از خود جدا کنند زیرا آنها باعث تخریب چهره فرهنگی مردم تبریز می‌شوند. ما خودمان آذری‌ زبان هستیم حیف است فوتبال تبریز به دست شمار معدودی تماشاگرنما وجهه‌اش خدشه‌دار شود.

حاتم با اشاره به نامه نگاری با سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال اعلام کرد:

من به عنوان مدیر تیم وظیفه دارم که نامه‌ای به سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال بنویسم و مشکلاتی که در این بازی پیش آمد راگوشزد کنم تا در دیدارهای آینده لیگ برتر شاهد چنین حوادث تلخی نباشیم.حتی علیرضا اسدی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی هم از ما عذرخواهی کرد و تاکید کرد که آن عده‌ای که آن حرکات ناشایست و غیراخلاقی را انجام دادند جزو تماشاگران خوب تبریز نیستند.

نظر شما