شناسهٔ خبر: 27449137 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: روزنامه دنیای اقتصاد | لینک خبر

۲۰۰ نوار صوتی ضبط‌شده درباره ترامپ و نزدیکانش

باشگاه خبرنگاران جوان : نیویورک تایمز در گزارشی به نقل از مشاوران کاخ سفید نوشت اوماروسا احتمالاً ۲۰۰ نوار صوتی ضبط‌شده حاوی اطلاعاتی درباره ترامپ و نزدیکانش در اختیار دارد.

صاحب‌خبر -

روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز در گزارشی به نقل از مشاوران کاخ سفید نوشت اوماروسا مانیگو نیومن، مشاور سابق ترامپ، احتمالاً ۲۰۰ نوار صوتی ضبط‌شده حاوی اطلاعاتی درباره رئیس‌جمهور آمریکا و نزدیکانش در اختیار دارد.

براساس گزارش نیویورک تایمز، مشاروان کاخ سفید از اقدام احتمالی اوماروسا در انتشار این نوارهای صوتی ابراز نگرانی کرده‌اند.

یکی از این نوارهای صوتی ضبط شده‌ای که روز گذشته (پنجشنبه )منتشر شد، نشان می‌دهد عروس ترامپ در یک تماس تلفنی به اوماروسا پیشنهاد کاری با درآمد بالا داده و از او درخواست کرده اطلاعات خود را درباره زمانی که در کاخ سفید سپری کرده است، فاش نکند.

مقامات دولت آمریکا در تلاش هستند تا مانع از افشاگری‌های بیشتر مشاور اخراجی کاخ سفید شوند. اوماروسا اخیراً در مصاحبه با شبکه «ان بی سی» یک نوار صوتی از صحبت‌های جان کلی، رئیس ستاد کارکنان کاخ سفید، را در لحظه اخراج خود منتشر کرد. جان کلی در این نوار صوتی –که به صورت مخفیانه ضبط شده است– با لحنی تهدید آمیز به اوماروسا می گوید بهتر است خیلی دوستانه اخراج خود را بپذیرد.

 

نظر شما