شناسهٔ خبر: 27417997 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: عصر ایران | لینک خبر

آخرین اخبار از دختر کماندار بوشهری/اسماء هنوز در خواب است

صاحب‌خبر -

ورزشکار جوان بوشهری که به دلیل تصادف سخت، روی تخت بیمارستان است، هنوز به حالت هوشیاری درنیامده است.

به گزارش" ورزش سه"، داستان اسماء زحمتکش یکی از داستان‌های غم انگیز اینروز‌ها است. دختر جوان و ورزشکاری که دچار حادثه‌ای تلخ و تصادفی سخت شد و اکنون روی تخت بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهردر کما است.

اسماء از تمرینات آماده سازی برای مسابقات کشوری به خانه بازمی گشت و هم‌تیمی هایش او را در نقطه‌ای از بزرگراه پیاده کردند. بزرگراهی که می‌گویند پل عابر پیاده و چراغ قرمزی ندارد و تلفات زیادی هم داشته و جان‌های زیادی در حین رد شدن از آن گرفته شده است. اسما در حال عبور از اتوبان با دو اتومبیل تصادف می‌کند.

اتومبیل اول با او برخورد کرده و او را پرت می‌کند و اتومبیل دوم هم با سرعت به او می‌زند. حادثه‌ای دلخراش که دختر جوان را تا نزدیکی‌های مرگ مغز برد، اما نیروی جوانی و انگیزه اش برای زندگی او را از مرگ مغزی نجات داد و اسما حالا در مرحله مهم دیگری قرار دارد.

این مرحله مثل فینال است و او باید بهترین عملکردش را داشته باشد. او باید با نیرو و انرژی و تمام انگیزه اش برای زندگی تلاش کند و به هوش بیاید و به بزرگترین افتخارش برسد، افتخار قهرمان شدن، شکست دادن مرگ و در آغوش گرفتن زندگی چیزی است که همه از او می‌خواهند.

برچسب‌ها:

نظر شما