شناسهٔ خبر: 27410813 - سرویس علمی-فناوری
نسخه قابل چاپ منبع: ایرنا | لینک خبر

شش رشته تحصیلی جدید در دانشگاه آزاد ایلام راه اندازی شد

ایلام - ایرنا - رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام گفت: شش رشته تحصیلی جدید در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در سال تحصیلی 97-98 در این دانشگاه راه اندازی شد.

صاحب‌خبر -

محمد میرزایی حیدری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه کرد: این رشته شامل پرستاری، میکروبیولوژی و کارشناس فرهنگی و هنری در مقطع کارشناسی و رشته های برق مخابرات، مدیریت دولتی و جامعه شناسی در مقطع کارشناسی ارشد است که به رشته های دانشگاه آزاد واحد ایلام اضافه می شود.
وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد واحد ایلام دارای بیش از 60 رشته کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری است، یادآور شد: پذیرش دانشجو در رشته های جدید از مهرماه امسال انجام می شود.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام گفت: واحدها و مراکز آموزشی این دانشگاه همچنین در مقاطع کاردانی و کارشناسی اقدام به جذب دانشجو بدون آزمون برای مهرماه 97 می کنند.
وی با اشاره به توانمندی ها و پتانسیل های این دانشگاه از علاقمندان به تحصیل در رشته های کاردانی و کارشناسی بدون آزمون خواست: برای ثبت نام اینترنتی به سامانه معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه کنند.
به گزارش ایرنا، هفت هزار دانشجو در هشت رشته دکترا، 30 رشته کارشناسی ارشد و 60 رشته کارشناسی و کاردانی در دانشگاه آزاد اسلامی ایلام مشغول به تحصیل هستند.
6032/6034

نظر شما