به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، هجدهمین دوره بازی های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ از ۲۷ مرداد تا ۱۱ شهریور در جاکارتا و پالمبانگ برگزار می شود. ایران در این دوره با کاروان بزرگی شرکت می کند و ۳۷۸ ورزشکار از ۲۹ فدراسیون و در ۴۲ رشته حضور دارند.
اخبار و حواشی داغ مربوط به بازی های آسیایی جاکارتا 2018 را لحظه به لحظه در اینجا (بازی های آسیایی جاکارتا 2018) دنبال کنید.
در این دوره ۲۸۰ ورزشکار مرد و ۹۸ ورزشکار زن از ایران حضور دارند.
با وجود اینکه ۲۷ مرداد بازی ها رسما افتتاح می شوند اما رقابت رشته های تیمی، فوتبال، هندبال و بسکتبال چند روز زودتر آغاز می شود.
برنامه رقابت نمایندگان ایران در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ به شرح زیر است:
*15 آگوست (24مرداد)
هندبال: ایران ۵۵ - مالزی ۱۱ / آغاز طوفانی هندبالیستهای ایران در جاکارتا
فوتبال: امید ایران صفر - امید عربستان صفر/ مدعیان صعود به یک امتیاز رضایت دادند
*17 آگوست (26 مرداد)
هندبال: هندبال ایران ۲۰ - قطر ۳۵ / شکست سنگین مقابل تیم چندملیتی
فوتبال: تیم ملی فوتبال امید ایران ۳ - امید کره شمالی صفر / هتریک شاگردان کرانچار در جاکارتا + فیلم و تصاویر
*18 آگوست (27 مرداد)
روز اول بازی های آسیایی
افتتاحیه
*19 آگوست (28 مرداد)
تیراندازی : ساعت 9 مقدماتی و فینال 10 متر تفنگ بادی میکس
مقدماتی تراپ مردان و زنان
شنا:
ساعت: 9 تا 16 200 متر آزاد: 1- علیرضا یاوری
تکواندو:
ساعت: 9 تا 16 ( پومسه ) مقدماتی و فینال تیمی و انفرادی مردان و زنان
کشتی آزاد:
ساعت: 13 مقدماتی
عصر از 21-19 مقدماتی تا فینال اوزان
1- 57 رضا اطری ، 2- مصطفی حسین خانی 74 کیلوگرم، 3 - حسن یزدانی 86 کیلوگرم و علیرضا کریمی 97 کیلوگرم
ووشو:
ساعت: 9 تا 13 تالو
ساعت: 19:30 تا 21:30 ساندا تالو مردان و زنان: 1- هانیه رجبی 2- فاطمه حیدری 3- زهرا کیانی
مقدماتی ساندا مردان و زنان
قایقرانی ـ روئینگ
ساعت: 9 تا 12 قایقرانی رویینگ تک نفره سنگین: 1-مجتبی شجاعی 2- مهسا جاور
دو نفره روئینگ سنگین آقایان: 1-محسن شادی 2-عادل حبیبیان
دو نفره روئینگ سنگین بانوان: 1-پرسیا احمدی 2- مریم کرمی
4 نفره سبک وزن بانوان:
1- مهسا جاور 2- مریم امیدی پارسا 3- مریم کرمی 4- نازنین رحمانی
شمشیربازی
ساعت: 9 اپه مردان
ساعت: 18 سابر زنان سابر انفرادی زنان و اپه انفرادی مردان
مردان انفرادی: 1- محمد اسماعیلی 2- محمد رضایی
سابر زنان انفرادی: 1- نجمه سازنچیان 2- فایزه رفیعی
سپک تاکرا:
ساعت: 12 تا 15 مقدماتی ماده (team event)
ایران ـ اندونزی
کبدی :
ساعت: 9 مرحله گروهی مردان و زنان
والیبال ساحلی
هنوز قرعه کشی اعلام نشده است
20 آگوست (29 مرداد)
تیراندازی:
ساعت: 8:30 تا 16 مقدماتی و فینال تفنگ 10متر مردان و زنان
روز دوم و فینال تراپ آقایان و بانوان
دوچرخه سواری:
ساعت: 10 تا 15 کوهستان (دانهیل) مقدماتی تا فینال: 1- حسین زنجانیان
تکواندو:
ساعت: 9 تا 12 مقدماتی
ساعت: 16 تا 19 نیمه نهایی و نهایی 1- 58- فرزان عاشورزاده 2- 53 - الهه شیدانی
3- 67- ملکیا میرحسینی
کشتی آزاد
ساعت: 13
ساعت: 19 وزن 125 کیلوگرم :
1- پیوند هادی
ووشو:
ساعت : 6:30 تالو
ساعت: 17 ساندا 1- فاطمه حیدری 2- هانیه رجبی
قایقرانی ـ روئینگ:
ساعت: 9 تا 12 تک نفره سبک وزن مردان: 1- محسن شادی
تک نفره سبک وزن زنان: 1- نازنین ملایی
دو نفره سبک وزن مردان: 1- امیرحسین محمود پور 2- رضا قهرمانی
دو نفره سبک وزن زنان: 1- نازنین رحمانی 2- مریم امیدی پارسا
چهار نقره سبک وزن مردان:
1- بهمن نصیری 2- مجتبی شجاعی 3- مسعود محمدی 4- سیاوش سعیدی
شمشیربازی:
ساعت: 9 تا 16
ساعت : 18 نیمه نهایی و فینال سابر مردان انفرادی: 1- محمد اسماعیلی 2- محمد رضایی
سابر دختران انفرادی: 1- نجمه سازنچیان 2- فائزه رفیعی
ژیمناستیک :
ساعت: 13 مقدماتی تیمی
سپک تاکرا:
ساعت: 9 تا 12
ماده (team event)
ایران ـ هند
پاراگلایدر :
ساعت: 8 تا 17
کبدی:
ساعت: 9 مرحله گروهی
سوارکاری :
ساعت: 8 تا 15 درساژ:
1- لیتا سهیلا سهی
هندبال :
ساعت: 14 در صورت صعود
والیبال ساحلی :
ساعت: 9:30
فوتبال:
ساعت: 16 ایران ـ میانمار
21آگوست (30 مرداد) روز عرفه – روز نیایش
تیراندازی :
ساعت: 9 تا 17 مقدماتی و فینال تفنگ 50متر سه وضعیت
مقدماتی و فینال تپانچه بادی 10مترمردان
مقدماتی و فینال میکس تراپ
شنا:
ساعت: 9- 50 متر آزاد
1- سینا غلامپور 2- بنیامین قعله حسنلو
تکواندو:
ساعت: 9 تا 14 مقدماتی
ساعت: 15 تا 18 نیمه نهایی و نهایی 1- 57- پریسا جوادی، 2- 67+ زهرا پور اسماعیلی، 3- 80+ سعید رجبی
کشتی فرنگی :
ساعت: 13 اوزان: 60 و 67 کیلوگرم :
1- مهرداد مردانی 2- محمدرضا گرایی
ووشو :
ساعت: 6:30 تالو
قایقرانی:
ساعت: 9 تا 17:30
ساعت: 10 تا 17 کانواسلالوم:
1- شقایق سید یوسفی 2- محمد مهدی کنارنگ
کایاک اسلالوم :
1- رکسانا رزاقیان 2- امیر محمد فتاح پور
شمشیربازی:
ساعت: 9 تا 16
ساعت: 18 تا 20 نیمه نهایی و فینال اپه انفرادی زنان
سپک تاکرا :
ساعت: 15 تا 18 در صورت یک برد در دو بازی قبل
تیروکمان:
ساعت: 8
ساعت: 13 ریکرو زنان
ریکرو مردان
بسکتبال:
ساعت: 15 تا 21 سه نفره
دوچرخه سواری:
ساعت: 9 تا 11 بانوان
ساعت: 13 تا 15 مردان کوهستان
1- فرانک پرتو آذر 2- فراز شکری 3- محمد پورشریف
پاراگلایدر
ساعت: 8 تا 17
کبدی:
ساعت: 9 مرحله گروهی
سوارکاری:
ساعت: 8 تا 15 درساژ انفرادی:
1- لیتا سهیلا سهی
22 آگوست (31 مرداد ) عید سعید قربان
تیراندازی:
ساعت: 9 تا 16 مقدماتی و فینال تپانچه 25 متر بانوان
مقدماتی و فینال تفنگ 50 متر سه وضعیت زنان
شنا:
ساعت: 9 صبح، 100 متر پروانه: 1- مهدی انصاری 2- علیرضا یاوری
100 متر قورباغه: 1- مهدی انصاری
تکواندو:
ساعت: 10 تا 12 مقدماتی
ساعت: 16 تا 18 نیمه نهایی و نهایی 1- 63- میرهاشم حسینی 2- 80- مهدی خدابخشی
کشتی فرنگی:
ساعت: 13 اوزان 77 و 87 و 97 و 130 کیلوگرم
1- 77 محمد علی گرائی 2- 87 حسین نوری، 3- 97 علی اکبر حیدری 4- 130 بهنام مهدی زاده
ووشو:
ساعت: 6:30 ساندا نیمه نهایی
قایقرانی:
ساعت: 10:30 تا 17:30
ساعت : 10 تا 17 نیمه نهایی و فینال کایاک اسلالوم آقایان
نیمه نهایی و فینال کانو اسلالوم بانوان
شمشیربازی:
ساعت: 9 تا 17
ساعت: 18 تا 20 نیمه نهایی و فینال تیمی سابر زنان
ژیمناستیک:
ساعت: 14
سپک تاکرا :
ساعت: 12 تا 15
فینال ماده team event
تیروکمان:
ساعت: 8:30
ساعت: 13 کامپوند زنان
کامپوند مردان
بسکتبال:
ساعت: 15 تا 21 3نفره
هندبال:
ساعت: 18 (در صورت صعود)
دوچرخه سواری:
ساعت: 10 تا 13 استقامت جاده زنان:
1- سمیه یزدانی
والیبال:
ساعت: 16:30 ایران ـ پاکستان (کورت 2 )
پاراگلایدر:
ساعت: 9 تا 17
کبدی:
ساعت: 9 مرحله گروهی مردان و زنان
بسکتبال :
ساعت: 12:30 ایران – امارات ( 5 نفره )
23 آگوست ( 1 شهریور ) روز پزشک
شنا :
ساعت: 9 50 متر پروانه: 1- مهدی انصاری
100 متر آزاد: 1- سینا غلامپور 2- بنیامین قعله حسنلو
تکواندو:
ساعت: 9 تا 12 مقدماتی
ساعت: 15 تا 17 نیمه نهایی ونهایی 1- 49- ناهید کیانی 2- 68- امیر محمد بخشی
ووشو:
ساعت: 6:30 فینال
قایقرانی:
ساعت: 9 تا 12
ساعت: 10 تا 17 نیمه نهایی و فینال کانو اسلالوم آقایان
نیمه نهایی و فینال کانو اسلالوم بانوان
روئینگ ـ فینال گروه A
اسکواش:
ساعت: 10
ساعت : 16 یک شانزدهم و یک هشتم نهایی انفرادی مردان و زنان
بدمینتون:
ساعت: 12 دور اول انفرادی مردان
شمشیربازی:
ساعت: 9 تا 17
ساعت: 18 تا 20 نیمه نهایی و فینال فلور تیمی زنان
سابر تیمی مردان
ژیمناستیک:
ساعت: 13:30
پنجاک سیلات:
ساعت: 8:30 ایران در ده وزن مردان و زنان نماینده دارد
تیروکمان:
ریکرو زنان
ساعت: 8
ساعت: 8:50
ساعت : 14:40
ساعت : 16:40
ریکرو مردان
نیمه نهایی زنان
نیمه نهایی مردان
فوتبال:
ساعت: 19:30 ( در صورت صعود ) مرحله یک هشتم نهایی
کوهنوردی:
ساعت: 5:30
دوچرخه سواری:
ساعت: 10 تا 14 استقامت جاده مردان:
1- آروین معظمی گودرزی 2- مهدی سهرابی 3- میرصمد پور سیدی
4- سعید صفرزاده 5- بهنام آرین
والیبال سالنی و ساحلی:
ساعت: 9:30
پاراگلایدر:
ساعت: 8 تا 17
ساعت : 9 تا 21 توزیع مدال
کبدی:
ساعت: 10 نیمه نهایی مردان و زنان
سوارکاری:
ساعت: 8 تا 12 درساژ انفرادی فینال:
1- لیتا سهیلا سهی
24 آگوست (2 شهریور ) آغاز هفته دولت
تیراندازی:
ساعت: 9
فینال :
ساعت: 13 مقدماتی و فینال تپانچه بادی 10متر زنان
شنا:
ساعت: 9
ساعت: 11:30
ساعت: 18:30
50 متر قورباغه: 1- مهدی انصاری
4 در100 متر مختلط تیمی
قایقرانی:
ساعت: 9 تا 12 روئینگ
ساعت: 12 بادبانی فینال تک نفره و دو نفره سبک وزن آقایان و بانوان
بادبانی: 1- محمد جامی نصب 2- نیما رهبری
اسکواش:
ساعت: 14 تا 18 یک چهارم نهایی انفرادی مردان و زنان
وزنه برداری:
ساعت: 11 علی مکوندی دسته 85 کیلوگرم گروه A
بدمینتون:
ساعت: 12
ساعت: 18 دور اول انفرادی زنان
انفرادی مردان
بوکس:
ساعت: 11:30
49- امید احمدی صفا
شمشیربازی:
ساعت: 9 تا 17
ساعت: 18 تا 20 نیمه نهایی و فینال اپه تیمی زنان
فلور تیمی مردان
ژیمناستیک:
ساعت: 16
جوجیتسو:
ساعت: 8
اوزان:1- 49- ناهید پیرهادی، 2- 56- مهران ستار، 3- 69- امیرحسین خادمیان
پنجاک سیلات:
ساعت: 6:30 ایران در ده وزن مردان و زنان نماینده دارد
تیروکمان:
ساعت: 8
ساعت: 10 میکس ریکرو
میکس کامپوند
بسکتبال:
ساعت: 15 تا 21 سه نفره
فوتبال:
ساعت: 16 ( در صورت صعود ) مرحله یک هشتم نهایی
هندبال:
ساعت: 18 (در صورت صعود)
کوهنوردی:
ساعت: 6:30
دوچرخه سواری:
ساعت: 9 تا 11 بانوان
ساعت: 14 تا 16 آقایان جاده ؛ تایم تریل انفرادی مردان و زنان
1- سمیه یزدانی 2- آروین معظمی گودرزی
کبدی:
ساعت: 17 فینال مردان و زنان
سوارکاری:
ساعت: 8 تا 12 رویداد 3 روزه – تیمی درساژ
1- طوفان ترابی
والیبال:
ساعت: 9 ایران ـ مغولستان ( کورت 2 )
تیراندازی:
ساعت: 9 تا 17 مقدماتی اسکیت مردان
25 آگوست (3 شهریور )
قایقرانی:
ساعت: 12 بادبانی: 1-محمد جامی نصبt 2- نیما رهبری
اسکواش:
ساعت: 14 نیمه نهایی انفرادی مردان و زنان
وزنه برداری:
ساعت: 11:30 دسته 94 کیلوگرم گروه A
1- سهراب مرادی 2- کیانوش رستمی
بدمینتون:
ساعت: 13
ساعت:18 دور دوم انفرادی زنان
دور دوم انفرادی مردان
دوومیدانی:
ساعت: 11:10
ساعت: 18:30
ساعت: 19
ساعت: 20 مقدماتی 400 متر مردان : 1- علی خدیور
پرتاب وزنه : 1- علی ثمری 2- شاهین مهردلان
مقدماتی 100 متر مردان : 1- حسن تفتیان
نیمه نهایی 400 متر : 1- علی خدیور
جوجیتسو:
ساعت: 8 اوزان
1- 62- نسیم محمدی، 2- 62- احمد عیدی، 3- 94- مسعود جلیلوند
کاراته:
ساعت: 6:30 کومیته
1- 84+ سجاد گنج زاده 2- 68+ حمیده عباسعلی
پنجاک سیلات:
ساعت: 6:30 ایران در ده وزن مردان و زنان نماینده دارد
تیروکمان:
ساعت: 8 ریکرو تیمی زنان
ساعت: 8:55 ریکرو تیمی مردان ریکرو تیمی مردان و زنان
( تا نیمه نهایی)
بسکتبال:
ساعت: 12:30
سه نفره:
ساعت: 15 تا 21 5 نفره ؛ سه نفره
ایران - سوریه مردان
کوهنوردی:
ساعت: 6:30
واترپلو :
ساعت: 10 ایران ـ سنگاپور
والیبال:
ساعت: 9:30 مرحله پلی آف
سوارکاری:
ساعت: 9 تا 12 مسابقات صحرایی:
1- طوفان ترابی
26آگوست ( 4 شهریور ) روز کارمند
تیراندازی:
ساعت: 9 تا 14
فینال: ساعت 16 روز دوم و فینال اسکیت مردان
قایقرانی :
ساعت: 12 بادبانی: 1- محمد جامی نصب 2- نیما رهبری
اسکواش:
ساعت: 16 فینال انفرادی مردان و زنان
تنیس:
ساعت: 10 مقدماتی تیمی مردان و زنان
وزنه برداری:
ساعت: 14:30 گروه A 105 کیلوگرم
1- محمدرضا براری 2- علی هاشمی
بدمینتون:
ساعت: 13 تا 17 یک چهارم نهایی انفرادی زنان
بوکس:
ساعت: 11:30 1- 69- سجاد کاظم زاده 2- 75- شاهین موسوی
دوومیدانی:
ساعت: 11
ساعت: 18:45
ساعت: 19:10
ساعت: 20:35
ساعت: 21 مقدماتی تا فینال 400 متر با مانع مردان : 1- رضا ملک پور
نیمه نهایی 100 متر مردان : 1- تفتیان
فینال 400 متر مردان: 1- خدیور
فینال پرتاب چکش: 1- رضا مقدم
فینال 100 متر : 1- حسن تفتیان
جوجیتسو:
ساعت: 8
اوزان:85- کیلوگرم: 1- محسن حمیدی 2- حبیب رنجبر
77- کیلوگرم: 1- محمد منصوری داور 2- حمید امرایی
کاراته :
ساعت: 6:30 کومیته
1- 55 طراوت خاکسار، 2- 61 رزیتا علیپور، 3- 60- امیر مهدیزاده
پنجاک سیلات:
ساعت: 6:30
تیروکمان:
ساعت : 8
ساعت: 8:55 کامپوند تیمی زنان
کامپوند تیمی مردان (تا نیمه نهایی)
بسکتبال:
ساعت: 15 تا 21 سه نفره (توزیع مدال)
کوهنوردی:
ساعت: 5:30
واترپلو:
ساعت: 17 ایران ـ کره جنوبی
پینگ پنگ:
ساعت: 10 مرحله حذفی تیمی مردان و زنان
والیبال:
ساعت: 9:30 والیبال سالنی: مرحله پلی آف
والیبال ساحلی:
یک چهارم نهایی
سوارکاری:
ساعت: 13 تا 15 فینال
هندبال:
ساعت: 11 سوم , چهارمی
27 آگوست ( 5 شهریور )
اسکواش:
ساعت: 10
ساعت: 12:30 دور اول تیمی زنان
دور اول تیمی مردان
تنیس:
ساعت: 7:30 یک چهارم و نیمه نهایی تیمی مردان و زنان
وزنه برداری:
ساعت: 11:30 گروه A 105 + کیلوگرم
1- بهداد سلیمی 2- سعید علی حسینی
بدمینتون:
ساعت: 13 تا 17
ساعت:18 یک چهارم نهایی مردان و زنان
نیمه نهایی مردان و زنان
بوکس:
ساعت: 11:30 ( در صورت صعود) روزی یک بازی
دوومیدانی:
ساعت: 9:15
ساعت: 10:30
ساعت: 19
ساعت: 19:30
ساعت: 20: 20 مقدماتی پرش ارتفاع بانوان : 1- سپیده توکلی
مقدماتی 800 متر : 1- امیر مرادی
فینال 400 متر با مانع : 1- رضا ملک پور
3000فینال متر با مانع مردان : 1- حسین کیهانی
نیمه نهایی 800 متر: 1- امیر مرادی
کاراته:
ساعت: 6:30 کومیته 68- و 75- و 84- مردان
1- 68- پگاه زنگنه، 2- 75- بهمن عسگری، 3- 84- ذبیح اله پورشیب
تیروکمان:
ساعت: 9:30 ریکرو تیمی زنان
ساعت: 15 توزیع مدال رده بندی و فینال کامپوند و ریکرو تیمی مردان و زنان و میکس ریکرو و کامپوند
فوتبال :
ساعت: 16 ( در صورت صعود ) مرحله یک چهارم نهایی
هندبال :
ساعت: 11
کوهنوردی:
ساعت: 12:30
پینگ پنگ:
ساعت: 10 مرحله یک چهارم نهایی و نیمه نهایی تیمی مردان و زنان
دوچرخه سواری:
ساعت: 9 تا 16 پیست (تیم اسپرینت):
1- محمد دانشور 2- احسان خادمی 3- علی علی عسگری
والیبال سالنی:
ساعت: 9:30 مرحله پلی آف
سوارکاری:
ساعت: 8 تا 10 احراز شرایط
بسکتبال 5 نفره – مرحله حذفی ( یک چهارم نهایی)
28 آگوست (6 شهریور)
قایقرانی:
ساعت: 12 بادبانی: 1- محمد جامی نصب 2- نیما رهبری
اسکواش:
ساعت: 10
ساعت: 13 دور دوم و سوم تیمی
تنیس:
ساعت: 11:30 فینال تیمی مردان و زنان
بدمینتون:
ساعت: 12 فینال انفرادی مردان و زنان
بوکس:
ساعت: 11:30 مرحله یک چهارم نهایی ( در صورت صعود )
دوومیدانی:
ساعت: 9:45 تا 18:50
ساعت : 10 تا 20
ساعت: 9 تا 21
ساعت: 19:40
ساعت : 20:20 مقدماتی 200 متر : 1- الهام کاکلی
مقدماتی 200 متر : 1- حسن تفتیان
7 گانه بانوان : 1- سپیده توکلی
فینال 800 متر مردان : 1- امیر مرادی
فینال 5000 متر مردان : 1- حسین کیهانی
کوراش:
ساعت: 11:30 اوزان: 66- و 52- و 90+
1- 66- بهزاد وحدانی 2- قنبرعلی قنبری
2- 52 - طاهره آذر پیوند
3- 90+ جعفر پهلوانی 4- محمدعلی ذاکری
تیروکمان:
ساعت: 9:30
ساعت: 12:20 ریکرو و کامپوند انفرادی زنان و مردان
کامپوند تیمی زنان و مردان
واترپلو:
ساعت: 17 ایران ـ قزاقستان
شیرجه:
ساعت: 20
سه متر دو نفره
پینگ پنگ:
ساعت: 10 فینال تیمی مردان و زنان
والیبال ساحلی نیمه نهایی و فینال
دوچرخه سواری:
ساعت: 16 تا 17 پیست (مدیسون):
1- مهدی سهرابی 2- محمد رجبلو
والیبال:
ساعت: 10 یک چهارم نهایی
سوارکاری:
ساعت: 8 تا 16 فینال راند اول و دوم تیمی
1- داود پور رضایی، 2- مسعود مکاری نژاد، 3- فرهنگ صادقی، 4- آریانا روانبخش
بسکتبال 5 نفره:
مرحله یک چهارم نهایی
29 آگوست (7 شهریور)
قایقرانی:
ساعت: 9 تا 17
ساعت: 12 مقدماتی تا فینال
کانو تک نفره آقایان : 1- محمد نبی رضایی
کایاک دو نفره آقایان: 1- امین بوداغی 2- علی آقا میرزایی
کایاک 4 نفره:
1- امین بوداغی 2-علی آقای میرزایی 3- احمدرضا طالبیان 4-پیمان قوی دل
کایاک تک نفره بانوان : 1- هدیه کاظمی
کانو دو نفره بانوان: 1- آتنا رئوفی 2- فاطمه کرمجانی
بادبانی: 1- محمد جامی نصب 2- نیما رهبری
اسکواش:
ساعت: 10
ساعت: 13 دور چهارم تیمی
بوکس:
ساعت: 11:30 مرحله یک چهارم نهایی ( در صورت صعود)
دوومیدانی:
ساعت: 9 تا 20
ساعت: 18:50
ساعت: 19
ساعت: 19:20 7 گانه سپیده توکلی
فینال 200 متر بانوان : الهام کاکلی
فینال 200 متر مردان : 1-حسن تفتیان
فینال پرتاب دیسک : 1- احسان حدادی 2- بهنام شیری
جودو:
ساعت: 6:30 اوزان
66- علیرضا خجسته
کوراش:
ساعت: 11:30 اوزان: 81- مردان و 63- زنان
1- 81- الیاس علی اکبری، 2- امید تیزتک
2- 63 – زهرا نادری نبی 3- آذر کولیوند
سپک تاکرا:
ساعت: 14 تا 15 مقدماتی ماده quad
ایران ـ پاکستان
فوتبال:
ساعت: 16 نیمه نهایی
هندبال:
ساعت: 18 مقام های پنجم تا دوازدهم
دوچرخه سواری:
ساعت: 9 تا 16:30 پیست (اسپرینت):
1- احسان خادمی
والیبال:
ساعت: 9:30 یک چهارم نهایی
شیرجه:
ساعت: 20 10 متر هماهنگ
بسکتبال 5 نفره مرحله حذفی ( نیمه نهایی)
30آگوست (8 شهریور)
قایقرانی:
ساعت: 9 تا 17 فینال آبهای آرام (اسپرینت)
فینال کایاک دو نفره بانوان: 1- آرزو حکیمی 2- هدیه کاظمی
بادبانی
اسکواش:
ساعت: 10 یک چهارم نهایی تیمی
تنیس:
ساعت: 11:30 دور اول و دوم انفرادی مردان و زنان
دوومیدانی:
ساعت: 19:35 فینال 1500 متر مردان: 1- امیر مرادی
جودو:
ساعت: 6:30 اوزان:
1- 57- مبینا عزیزی، 2- 70- دنیا آقایی، 3- 73- محمد محمدی بریمانلو ، 4- 81- سعید ملایی
کوراش:
ساعت: 11:30 اوزان:
1- 78- زهرا باقری، 2- 90- محمد ملک محمدی، 3- قاسم احمدی
سپک تاکرا:
ساعت: 13 تا 14
ساعت: 16 تا 17 مقدماتی ماده quadrant ایران ـ ویتنام
ایران ـ نپال
واترپلو:
ساعت: 17 یک چهارم نهایی ( در صورت صعود )
پینگ پنگ:
ساعت: 10 دور اول و دوم انفرادی مردان و زنان
شیرجه:
ساعت: 14 تا 16
ساعت 21 تا 22:30 مقدماتی تخته 1 متر
فینال
دوچرخه سواری:
ساعت: 9 تا 19 پیست (اومنیوم):
1- محمد گنج خانلو
والیبال :
ساعت: 9:30 مقام های نهم تا شانزدهم
سوارکاری:
ساعت: 9 تا 16 انفرادی راند اول و دوم
31 آگوست (9 شهریور)
قایقرانی:
ساعت: 9 تا 17
ساعت : 12 تا 16 مقدماتی و نیمه نهایی کایاک تک نفره آقایان: 1- علی آقا میرزایی
کانو دو نفره آقایان : 1- پژیمان دیوسالار 2- عادل مجللی
کایاک تک نفره : 1- آرزو حکیمی
بادبانی (توزیع مدال)
اسکواش:
ساعت: 11 نیمه نهایی تیمی
تنیس:
ساعت: 7:30 دور سوم و یک چهارم نهایی انفرادی مردان و زنان
بوکس:
ساعت: 11:30 نیمه نهایی ( در صورت صعود)
شیرجه :
ساعت: 13:45
ساعت: 21 مقدماتی تخته 3 متر مردان
فینال
جودو:
ساعت: 6:30 100+ جواد محجوب
سامبو :
ساعت: 12:30 اوزان:
1- 48- لیلا سیاوشی، 2- 52- سهیل جمال آبادی، 3- 48- الهام بهرامی
سپک تاکرا:
ساعت: 11 تا 12 ایران ـ سنگاپور
بسکتبال:
ساعت: 12:45 مقام های پنجم تا هشتم 5 نفره
هندبال:
ساعت: 16 رده بندی و فینال
واترپلو:
ساعت: 9 نیمه نهایی
پینگ پنگ:
ساعت: 10 دور سوم و یک چهارم نهایی انفرادی مردان و زنان
دوچرخه سواری :
ساعت: 9:30 تا 17:30 پیست (کایرین):
1- محمد دانشور
والیبال:
ساعت: 9:30 نیمه نهایی
1سپتامبر(10 شهریور) ولادت امام موسی کاظم (ع)
قایقرانی:
ساعت: 9 تا 17 فینال مسابقات کایاک تک نفره آقایان ـ کانو دو نفره آقایان و کایاک تک نفره بانوان اسپرینت
اسکواش:
ساعت: 14
ساعت: 16:30 فینال زنان
فینال مردان
تنیس:
ساعت: 7:30 نیمه نهایی و فینال انفرادی مردان و زنان
سه گانه:
ساعت: 7:30 تا 10 انفرادی مردان
بوکس:
ساعت: 11:30 فینال (در صورت صعود)
سپک تاکرا:
ساعت: 11 تا 12
ساعت: 16 تا 17 نیمه نهایی
فینال
شیرجه:
ساعت: 10:30
سامبو :
ساعت: 12:30 اوزان:
1- 90- ایرج امیرخانی 2- 68- اکرم خانی
بسکتبال:
ساعت: 12:45 فینال پنج نفره
فوتبال:
ساعت: 15 رده بندی و فینال
واترپلو:
ساعت: 9 تا 17 مقام های پنجم تا هشتم و رده بندی و فینال
پینگ پنگ:
ساعت: 11:30 نیمه نهایی و فینال انفرادی مردان و زنان
والیبال:
ساعت: 12 رده بندی و فینال
2 سپتامبر ( 11 شهریور )
روز آخر بازی های آسیایی
اختتامیه
انتهای پیام/
نظر شما