شناسهٔ خبر: 27367150 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: برنا | لینک خبر

سرمایه‌گذاری روی این تیم می‌تواند طلسم 44 ساله را بشکند؛

تارتار: نباید انتظارات را از امیدهای کنونی در بازی‌های آسیایی بالا ببریم

سرمربی تیم پارس جنوبی جم گفت:تیم امید حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مهدی تارتار سر مربی تیم پارس جنوبی جم  ، در ارزیابی شرایط تیم فوتبال امید قبل از شروع رقابت‌های آسیایی اندونزی عنوان کرد: ما قبل از شروع رقابت‌های لیگ برتر در جریان تمرینات پیش فصل دیدار تدارکاتی با تیم امید داشتیم. در آن بازی تیم امید عملکرد خیلی خوبی داشت و حتی در نیمه اول دو بر صفر هم از ما پیش افتاد و در نیمه دوم 3 گل دریافت کرد. تیمی که آقای کرانچار در حال حاضر مسولیت آن را عهده دار است،‌بازیکنان جوان و آینده‌داری را در اختیار دارد که می‌توانند آینده تیم ملی فوتبال را بسازند. من شک ندارم این تیم در آینده حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت.
سرمربی پارس جنوبی جم ادامه داد: تا جایی که اطلاع دارم امیدهای فوتبال ایران در حال حاضر بازیکنان زیر 21 ساله هستند و همین تیم برای رقابت‌های المپیک توکیو آماده می‌شود. این کار فدراسیون و تیم امید بسیار ارزشمند است، چراکه یکسری بازیکن نیاوردند تا به بازی‌های آسیایی بروند و سپس بابت سنشان از تیم خط بخورند ودوباره تیم جدیدی برای المپیک تدارک دیده شود. به همین خاطر نباید انتظارات را از امیدهای کنونی در بازی‌های آسیایی بالا ببریم.
وی بیان کرد: علاوه بر اینکه یک مربی بزرگ خارجی مثل آقای کرانچار روی نیمکت تیم امید است،‌اعضای کادرفنی نیز جزو بهترین‌ها هستند. رضا شاهرودی، سهراب بختیاری‌زاده و سایر مربیان و از همه مهم تر حمید استیلی به عنوان مدیر تیم راهبر های خوبی برای تیم امید هستند. در کل همه چیز آماده است تا شرایط خوبی را شاهد باشیم و من اینده روشنی برای این تیم می‌بینم.
تارتار در پاسخ به این پرسش که آیا تیم امید می‌تواند طلسم حضور در رقابت‌های المپیک را بشکند،‌افزود: اگر به این تیم مثل همین دو سه ماه قبل بها داده شود و بعد از بازی های آسیایی نیز حمایت‌ها ادامه داشته باشد، قطعا این تیم شانس زیادی برای صعود به المپیک دارد. باید به کادرفنی اعتماد داشته باشیم و اجازه دهیم آنها با هر نتیجه‌ای در اندونزی کارشان را دنبال کنند تا نتیجه دلخواه به دست آید.

نظر شما