شناسهٔ خبر: 26885455 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: خبرآنلاین | لینک خبر

کی‌روش، حساب مسدود شده، جام‌جهانی بدون حقوق و گلایه‌هایی که برای تیم‌ملی بود

ورزش > فوتبال ملی - سرمربی تیم ملی چند ماه است که حقوقی دریافت نکرده است.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال در جدیدترین گفت و گوی خود با روزنامه همشهری ورزشی،پرده از رازی برداشته که تا به حال کسی درباره اش صحبت نکرده بود.

تاج گفته است که حساب کارلوس کی روش چند ماه است که مسدود شده و سرمربی تیم ملی از اول سال تا کنون هیچ حقوقی دریافت نکرده.

کارلوس کی روش طی این چندماه در حالی برای منافع تیم ملی جنگید و ایران را به جام جهانی برد و بهترین نتیجه تاریخ این تیم را در این رقابت ها رقم زد که دلاری دریافت نکرده بود.کی روش که در زمان اردوی تیم ملی شب تا صبح بیدار می نشست و به همراه دستیارانش برنامه های تیم را تدوین می کرد،هیچ گله و صحبتی بابت حقوقش نکرده بود و الان 5 ماه بعد از آغاز سال 97 رییس فدراسیون فوتبال است که درباره این مطلب صحبت می کند.

کی روش طی این مدت هرجا که گلایه کرد و فریاد کشید، نه برای جیب شخصی خود بلکه برای منافع تیم ملی بود.جایی که به او قول داده بودند از 5 اردیبهشت می تواند بازیکنان داخلی را در تمرین داشته باشد اما به دلیل مسابقات لیگ قهرمانان آسیا این خواسته مهم برآورده نشد و او مجبور شد با 3 بازیکن تمریناتش را پیگیری کند.

منتقدین ایرانی و خارجی کارلوس کی روش که شاید اگر حقوق شان یکی دو ماه عقب بیفتد،زمین و زمان را به هم می دوزند،حالا چه نظری در این مورد خواهند داشت؟اینکه کی روش هرچه فریاد زده نه برای منافع شخصی که برای تیم ملی،شاگردانش و برای ایران بوده است.

 

254 41

نظر شما