شناسهٔ خبر: 26870609 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: جام‌جم آنلاین | لینک خبر

نیمار از خودش دفاع کرد: عشقم مرا ببخش، برو کنار می‌خواهم گل بزنم!

با وجود گذشت یک هفته از جام جهانی 2018 روسیه هنوز هم حواشی مربوط به این تورنمنت از جمله واکنش‌های اغراق‌آمیز نیمار پس از خطای بازیکنان حریف روی او ادامه دارد و هنوز هم هستند افرادی که در شبکه‌های اجتماعی با تصاویر و کلیپ‌هایی او را دست بیندازند. نیمار اما نه تنها از اینکه چنین کمپینی برای دست انداختن او در فضای مجازی شکل گرفته است بلکه از خودش دفاع کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از آی اسپورت ، او در برزیل در جمع گروهی از خبرنگاران، در پاسخ به این سؤال که آیا تا به حال در فضای مجازی با پست‌ها و مطالب طنز‌آلودی که درباره او ساخته شده، مواجه شده است، گفت: «بله آنها را دیده‌ام. حتی در اینستاگرام یک شوخی که چند بچه درباره‌ام انجام داده بودند را دیده‌ام. شیوه بازی من، بر اساس دریبل زدن بازیکن حریف است و به همین دلیل مدام با آنها روبه‌رو می‌شوم. نمی‌توانم در صورت بازیکن حریف نگاه کنم و به او بگویم «عشقم، مرا ببخش، می‌خواهم گل بزنم، می‌توانی کنار بروی تا من رد بشوم؟» نمی‌توانم چنین کاری بکنم. من باید از او عبور کنم، کاری انجام دهم اما او هم نمی‌گذارد من به آسانی رد شوم و روی من خطا می‌کند.»

نیمار ادامه داد: «اغلب اوقات هم من سریع‌تر از بازیکن حریف عمل می‌کنم و چون از او لاغرتر و سبک‌تر هستم، آخر سر روی من خطا می‌شود اما تشخیص چنین چیزی با داوران است. آیا مردم فکر می‌کنند که من دوست دارم تمام طول بازی با درد قدم بردارم؟ نه. آنطور راه می‌روم چون پایم درد می‌کند. بعد از هر بازی مجبورم روی پاهایم 4، 5 ساعت یخ بگذارم. واقعاً سخت است. کسی که هرگز چنین شرایطی را تجربه نکرده باشد نمی‌تواند درک کند که من چه می‌گویم.»

نظر شما