شناسهٔ خبر: 26858779 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: طرفداری | لینک خبر

قدوس: مدیر برنامه ام در حال بررسی همه چیز است؛ نمی توانم تضمین بدهم در بازی بعدی اوسترشوند حضور داشته باشم

لژیونر ایرانی اوسترشوند سوئد بعد از درخشش در دیدار مقابل ترلبورگ، گفتگویی را انجام داده است.

صاحب‌خبر -

طرفداری- سامان قدوس پس از به ثمر رساندن 2 گل در بازی برابر ترلبورگ از هفته چهاردهم لیگ برتر سوئد که با پیروزی 4-1 اوسترشوند پایان یافت گفت:

مهم این است که از فرصت‌ها در زمان تهاجمی‌بودن تیم همانند نیمه‌اول این بازی  بهره ببریم. در غیر این‌صورت فرصت پرش را از دست می‌دهیم و ما باید هنگام حمله و کنترل توپ به گل برسیم. این تاکتیک می‌تواند به ما برای زدن گل‌ اول، دوم، سوم و حتی بیشتر انگیزه دهد.

به نقل از تسنیم، مهاجم تیم اوسترشوند افزود:

تمرین تعیین‌‌کننده نتیجه است و من از این بابت خوشحالم که انتظارم برای گلزنی در بازی امروز محقق شد. این برای من یک هدف است و باید همواره آن را داشته باشم. فکر می‌کنم به روند خوب ضربه‌ سریع به توپ در بازی‌های گذشته باز می‌گردم. در تمرین روی آن کار می‌کنم تا در بازی به نمایش بگذارم. سعی می‌کنم این احساس را به خوبی دریابم که همواره همه چیز به خوبی پیش رود.

قدوس در رابطه با پیشنهادهایش هم می‌گوید:

هیچ نظری ندارم و کیندبرخ (رئیس باشگاه اوسترشوند) و مدیر برنامه‌ام همه چیز را بررسی می‌کنند. من اینجا هستم تا بازی کنم و از زندگی لذت می‌برم. این روند را ادامه خواهم داد. درباره حضورم در بازی بعدی اوسترشوند برابر الفسبورگ با توجه به پیشنهادهای رسیده باید منتظر باشیم و نمی‌توانم چیزی را تضمین کنم.

مهاجم اوسترشوند درباره برونچال، سرمربی 35 ساله انگلیسی که جایگزین گراهام پوتر شده است گفت:

مربی فوق‌العاده‌ای است و شباهت‌های زیادی به گراهام پوتر دارد. مهم این است که با چنین مربی در تیم اوسترشوند مواجه شدیم و در این شرایط فقط باید رو به جلو حرکت کنیم. برونچال همانند پوتر ایده‌های تازه‌ای دارد.

نظر شما