شناسهٔ خبر: 26852903 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: برنا | لینک خبر

برای قرار گرفتن در کورس قهرمانی، نیاز به دو بازیساز دارم؛

قلعه‌نویی: قسمت نبود مسلمان به سپاهان بیاید/ کی‌روش بماند بهتر است

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: تیم شرایط بسیار خوبی دارد ولی برای تکمیل شدن و قرار گرفتن در کورس قهرمانی، نیاز به دو بازیساز دارم.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، امیر قلعه نویی سرمربی تیم سپاهان در گفتگویی رادیویی درباره شرایط تیم سپاهان و اردوی ترکیه گفت: ابتدا از مجموعه فولاد مبارکه تشکر می کنم. از روزی که تیم را تحویل گرفته ایم همه نوع همکاری را با ما داشته اند. به مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان هم نامه زده ایم که این تیم دو بازیساز (پلی میکر) می خواهد. شما نمی توانید یک ماشین داشته باشید که لاستیک نداشته باشد. باید همه چیز تیم جور باشد. هم خوب یارگیری کردیم و هم خوب تمرینات را شروع کردیم. بازیکنان قبل هم با انگیزه کار می کنند. هواداران بسیار خوبی هم داریم. حدود سه هفته است که از باشگاه خواهش کرده ایم بازیساز بگیرد. حدود ۸۰ فیلم از بازیکنان مختلف دیدیم که ۴ نفر را انتخاب کردیم و در نهایت به دو نفر رسیدیم. نام این دو نفر را در اختیار باشگاه قرار داده ایم.

سرمربی سپاهان با بیان اینکه یکی از این نفرات برزیلی است ادامه داد: شما بهتر از من می دانید تیمی که دو سه سال گذشته شرایط خوبی نداشته است، در چهاردهم بوده است و احتمال سقوط هم داشته است، برای مدعی شدن باید تکمیل بشود. منِ قلعه نویی باید دو کار انجام دهم، در نقل و انتقالات ۱۲ امتیاز بگیرم، یعنی یارگیری خوب داشته باشم و تمرین را خوب شروع کنم و انتهای لیگ را ببینیم.

او تصریح کرد: سپاهان شرایط بسیار خوبی دارد ولی برای تکمیل شدن و قرار گرفتن در کورس قهرمانی، نیاز به دو بازی ساز دارم. قرار است این هفته جلسه ای برگزار شود و علت جذب این دو بازیکن فراهم نشده است. متاسفانه حافظه ها ضعیف شده است. کاری به امسال و سال گذشته ندارم. از سال های قبل مثال می زنم. آقایان می آمدند حرف می زدند و بعد حرفشان را ۱۸۰ درجه عوض می کردند. دو سال است کارهایم را کتبی انجام می دهم.

سرمربی سابق استقلال درباره نیامدن محسن مسلمان به سپاهان اضافه کرد: هر مربی و هر تیمی دوست دارد که محسن مسلمان را داشته باشد. از محسن تشکر می کنم. آن موقع ایران نبودم. جلسه ای که با مدیران ما داشت خوب صحبت کردم ولی قسمت نبود. حالا که حضور او در سپاهان میسر نشد، حدود یک ماه است کتبی نامه زدیم دو بازیساز بگیریم. حداقل یکی را بگیریم و دیگری را در طول فصل جذب کنیم. بختیار رحمانی را گرفتیم که از نیم فصل اضافه می شود. من مربی پکیجی نیستم و هنوز نمی دانم قنبری، ستار همدانی یا میگوئل چقدر گرفته اند. می گویند نظر سبحانی مهم است و امیدوارم ایشان با مدیریت خود سپاهان را به هارمونی برساند.

قلعه نویی در پاسخ به این سئوال که کاپیتان سپاهان در این فصل چه کسی است تصریح کرد: این مسائل در فوتبال حرفه ای بحث نمی شود. برزیل را دیدید که انتخاب کاپیتانش با نظر سرمربی بود. اینجا و در ایران برای انتخاب کاپیتان بحث سابقه است. شما می دانید در سپاهان سابقه پاپی و جلال علیمحمدی بیشتر بود ولی علیمحمدی یک کار پهلوانی کرد. در کردان کرج بازی تدارکاتی داشتیم که خود علیمحمدی بازوبند را به کیانی داد. این یک کار پهلوانی است که کمتر در فوتبال ما دیده می شود. در فوتبال مدرن دیگر این مسائل نیست ولی چون یکسری سنت ها و اخلاق مداری ها را داریم، باید از علیمحمدی تشکر کنم. همینطور باید از سرلک تشکر کنم که پیراهن شماره ۶ را به کیانی داد.

سرمربی سپاهان درباره وضعیت رسول نویدکیا بیان کرد: من ۱۲ عمل برای استقلال انجام داده ام و برای خودمان دکتر شده ایم. وضعیت جراحی ها متفاوت است ولی رسول نویدکیا از هفته ششم، هفتم و یا دهم بر گردد.

قلعه نویی درباره وضعیت تیم ملی و تمدید قرارداد کارلوس کی روش خاطرنشان کرد: اگر هر حرفی بزنیم آقایان جبهه می گیرند و می گویند قلعه نویی منتقد است. باتوجه به زمان کمی که داریم، بر اساس یک چارچوب کی روش بماند بهتر است.

نظر شما