شناسهٔ خبر: 26833072 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: تابناک | لینک خبر

وزش شدید باد در شمال شرق و شرق کشور

صاحب‌خبر -

روز‌های شنبه و یک شنبه در استان‌های ساحلی دریای خزر دمای هوا ۲ تا ۴ درجه خنک می‌شود. در سه روز آینده بویژه در برخی مناطق شمال شرق و شرق کشور وزش شدید باد پیش بینی می‌شود که در برخی نقاط بویژه زابل خیزش گرد و خاک هم دور از انتظار نمی‌باشد.

به گزارش میزان، بنا براعلام هواشناسی و براساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش یابی هواشناسی طی دو روز آینده در ساعات بعد از ظهر امروز با شمالی شدن جریان‌ها در برخی مناطق اردبیل، گیلان و مازندران رشد ابر و رگبار باران پراکنده باران گاهی با رعد و برق و وزش باد پیش بینی می‌شود.

وزش شدید باد در شمال شرق و شرق کشور/کاهش ۴ درجه‌ای دما در استان‌های ساحلی دریای خزر

بنا براین گزارش روز شنبه در برخی مناطق مازندران، گلستان و ارتقاعات البرز در شمال سمنان و شمال شرق تهران نیز رخ خواهد داد. این موج روز یک شنبه در برخی مناطق استان‌های گلستان، خراسان شمالی، مازندران و ارتفاعات شمال سمنان سبب رگبار پراکنده باران گاهی با رعد و برق و وزش باد خواهد شد. روز یک شنبه در مناطق شمالی آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی هم رشد ابر و بارش پراکنده پیش بینی می‌شود.

همچنین روز‌های شنبه و یک شنبه در استان‌های ساحلی دریای خزر دمای هوا ۲ تا ۴ درجه خنک می‌شود. در سه روز آینده بویژه در برخی مناطق شمال شرق و شرق کشور وزش شدید باد پیش بینی می‌شود که در برخی نقاط بویژه زابل خیزش گرد و خاک هم دور از انتظار نمی‌باشد.

روز‌های شنبه و یک شنبه دریای عمان و روز یک شنبه بخش‌های مرکزی و شرق خلیج فارس مواج خواهد شد.

نظر شما