شناسهٔ خبر: 26832963 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: جام‌جم آنلاین | لینک خبر

3 کشته و زخمی بر اثر ریزش آوار در خیابان مجیدیه شمالی

سخنگوی آتش‌نشانی تهران از ریزش آوار در یک زمین گودبرداری شده در خیابان مجیدیه شمالی خبر داد و گفت: این حادثه یک کشته و دو مصدوم برجای گذاشت.

صاحب‌خبر -

به گزارش جام جم آنلاین سیدجلال ملکی در گفت‌وگو با تسنیم با اعلام خبر ریزش مرگبار آوار در خیابان مجیدیه شمالی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 15:19 امروز حادثه آوار در یک محل گودبردای شده در خیابان مجیدیه شمالی، خیابان کاووسی به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران با بیان اینکه آتش‌نشانان در مدت زمان دو دقیقه به محل حادثه رسیدند، خاطرنشان کرد: محل حادثه یک قطعه زمین گودبرداری شده به وسعت حدود 200 و به عمق تقریبی 6 متر بود؛ کارگران در ضلع شرقی این زمین مشغول کار بودند که به یکباره بخش به جای مانده از ساختمان قبلی تخریب شده و روی سه نفر از کارگران ریخته بود.

وی تصریح کرد: پیش از رسیدن آتش‌نشانان افراد حاضر در محل، محبوسان را خارج کرده بودند که آتش‌نشانان نیز مابقی جست‌وجو را انجام داده، آواربردای و خاک‌بردای را آغار کرده و مطمئن شدند فرد دیگری زیر آوار نیست.

ملکی افزود: هر سه نفر (سه کارگر افغانستانی که بین 20 تا 30 سال سن داشتند) در همان لحظات اولیه تحت بررسی قرار گرفتند که مشخص شد یکی از آنها به علت شدت جراحات از ناحیه سر جان باخته همچنین دو نفر دیگر نیز به شدت دچار مصدومیت شده که برای انتقال به مراکز درمانی تحویل عوامل اورژانس شدند، هم‌اکنون نیز نیروها مشغول ایمن‌سازی محل حادثه هستند و تا دقایقی دیگر محل حادثه تحویل عوامل انتظامی می‌شود.

نظر شما