شناسهٔ خبر: 26828598 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: فدراسیون ووشو | لینک خبر

عربي:افتخار بزرگي در اولين تجربه مربيگري نصيبم شد

سرمربي تيم ووشوي جوانان ايران، گفت: رسيدن به عنوان قهرماني جهان افتخار بسيار بزرگي است که در اولين تجربه مربيگري نصيبم شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ «فرشاد عربي» در خصوص رقابت‌هاي ووشو قهرماني جوانان جهان اظهار داشت: براي حضور در اين مسابقات 3 ماه اردو را پشت سر گذاشتيم. از 6 تالوکار تيم ايران،  سه بازيکن تجربه حضور در مسابقات آسيايي و جهاني را داشتند و ديگر نفرات براي اولين بار به رويدادهاي مهم اعزام مي شدند.

وي تصريح کرد: براي نخستين بار در رده سني 15 تا 18 سال به مدال طلا رسيديم. بعد از سال 2006 که خودم براي اولين بار در فرم دست به مدال رسيدم، در جهاني برزيل در 2 رده موفق به کسب مدال در اين فرم شديم که اتفاق ارزشمندي بود.

سرمربي تيم تالو جوانان، عنوان کرد: تقريبا تمام مدال‌هاي ايران در ساليان گذشته در فرم سلاح بوده است و پس از سال‌ها، کسب اين مدال با ارزش بود. اعتقاد دارم تالوکاران عملکرد خوبي داشتند و اگر سليقه داوري در کار دخيل نبود، مدال طلاي بيشتري کسب مي کرديم.

عربي گفت: در بخش «دوئلين» نيز مي‌توانستيم به مدال طلا دست پيدا کنيم، اما يک خطا کوچک باعث شد تا طلا تبديل به نقره شود.

سرمربي تيم تالو جوانان در خصوص اولين تجربه مربيگري خود گفت: خيلي خوشحالم در اولين حضور خود در مربيگري تيم ما موفق به کسب قهرماني شد که اين افتخار بزرگي براي من است.

عربي با تاکيد به پيشرفت ووشو در سطح جهان، عنوان کرد: با توجه به زمزمه المپيکي شدن اين رشته، همه کشورها در حال سرمايه‌گذاري هستند و آينده درخشاني در انتظار اين رشته خواهد بود.

نظر شما