شناسهٔ خبر: 26802902 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: طرفداری | لینک خبر

فتحی، سرپرست جدید استقلال؛ برای جذب تیام و جپاروف هر کاری بتوانم انجام می‌دهم؛ با اسپانسرهای جدید منابع مالی را مدیریت می کنیم

سرپرست جدید باشگاه استقلال می گوید رضا افتخاری همچنان عضو هیئت مدیره است.

صاحب‌خبر -

طرفداری- امیرحسین فتحی، سرپرست جدید باشگاه استقلال که جانشین رضا افتخاری شده است در خصوص این انتخاب اظهار داشت

 امیرحسین فتحی بعد از جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال در جمع خبرنگاران گفت:

خدمت همه دوستان سلام می گویم و از زحمات دوست و برادرم افتخاری تشکر می کنم و تسلیت ویژه به او می‌گویم بخاطر درگذشت پدر گرامی‌اش، من سرپرست باشگاه انتخاب شدم و امیدوارم با تعامل با اعضای هیات مدیره این باشگاه پرطرفدار را به جایگاه اصلی شان برسانیم.

فتحی در مورد اینکه از روز اول جانشین افتخاری بودید گفت:

اگر چنین بود همان روز چنین مساله ای رخ می‌داد ولی افتخاری به خاطر مشکلاتی که داشتند استعفا کرد و وزارت ورزش مساله را به هیات مدیره واگذار کرد که این مسئولیت به من واگذار شد.

وی در مورد برنامه های بعدی و وضعیت بد استقلال در فصل نقل و انتقالات گفت:

چند دقیقه است که خدمت شما هستم و تک تک موارد را بررسی می‌کنیم و مسایل امیدوارم حل شود. استقلال باشگاه بزرگی است و هیچ وقت متکی به چند بازیکن نبوده و همیشه بازیکنان آمده اند و رفته اند و با کمک پیشکسوتان و بزرگان استقلال مشکلات را برطرف می کنیم.

فتحی در پاسخ به این سوال که آیا شما به ترکیه سفر می‌کنید و درباره جذب جباروف و تیام چه کار خواهید کرد، گفت:

اگر نیاز باشد حتما با رئیس هیات مدیره باشگاه صحبت می‌کنم. اگر نیاز باشد حتما در ترکیه حضور خواهم داشت. هر کاری بتوانم برای جذب تیام و جباروف انجام می‌دهم. هواداران استقلال در روزهای گرم وسرد کنار تیم بوده اند و روزهای خوبی را کنار باشگاه سپری خواهند کرد. همه مدیران قبلی زحمت کشیدند و از همه عزیزان تقدیر می‌کنیم و این دو باشگاه مشکلات خاص خودشان را دارند و همه باشگاه ها مشکل دارند.

فتحی در مورد برطرف شدن مشکلات گفت:

با کمک اسپانسرها و اسپانسرهای جدید منابع مالی را مدیریت می‌کنیم تا مشکلات کمتر شود.

وی در مورد تغییرات مدیریتی در باشگاه گفت:

 تا این لحظه نسبت به انتخاب همکاران تصمیم جدی و خوب گرفت شده و امیدوارم شاهد روزهای خوب برای استقلال و فوتبال کشور باشیم و هواداران استقلال باشگاه را مستحکم تر ببیند و همیشه کنار ما باشند.

عضو هیات مدیره استقلال خاطرنشان کرد:

افتخاری کماکان عضو هیات مدیره باشگاه استقلال خواهند بود.

نظر شما