شناسهٔ خبر: 26782224 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: روزنامه دنیای اقتصاد | لینک خبر

اعضاء باند خانوادگی جیب بری در مهران دستگیر شدند

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان ایلام گفت: پنج جیب بر حرفه ای که به صورت خانوادگی در مرز مهران اقدام به سرقت از زائران می کردند، دستگیر شدند.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایرنا از مرکز اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ علی مهری اظهار کرد: ماموران پلیس آگاهی استان صبح امروز موفق شدند عاملان چندین فقره جیب بری را در شهر مهران دستگیر کنند.

وی ادامه داد: به دنبال وقوع چند فقره جیب بری و اعلام شکایت عده ای از زائران مبنی بر سرقت اموال آنها موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی مستقر در مرز مهران قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان ایلام یادآور شد: مأموران پلیس آگاهی به صورت نامحسوس و با اشراف اطلاعاتی لازم پنج نفر را در این رابطه با هماهنگی مرجع قضایی دستگیر کردند.

وی اضافه کرد: بررسی های پلیس مشخص کرد، این پنج نفر از اعضای یک خانواده غیر بومی بودند که به صورت باندی از شلوغی پایانه مرزی و شهر مهران سوء استفاده کرده و اموال زائران را به سرقت می بردند.

سرهنگ مهری با اشاره به اینکه متهمان با قرار مناسب روانه زندان شدند از زائران خواست در شلوغی های پایانه مرزی مهران مراقب اموال و اثاثیه خود باشند و به افراد غریبه اعتماد نکنند.

 

نظر شما