شناسهٔ خبر: 26780678 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: اقتصاد آنلاین | لینک خبر

دراکولا پلمپ شد

پاساژ فرسوده و نا ایمن دراکولا؛ در خیابان لبافی نژاد به منظور پیش گیری از بروز حادثه و خطرات جانی و مالی با حکم دادستانی توسط شهرداری منطقه ۱۱ پلمپ شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش اقتصادآنلاین، نصراله آبادیان شهردار منطقه ۱۱ با اشاره به هشدارهای متعددی که به مالک و کسبه پاساژ فرسوده و خطرناک دراکولا طی ماه های گذشته داده شده؛ از پلمپ این ساختمان خبر داد.

آبادیان در این باره گفت: پس از پیگیری های بسیار که در راستای رفع خطر از ساختمان های ناایمن مرکز شهر انجام شد؛ با دستور و حکم مرجع قضایی به منظور پیش گیری از بروز حوادث تلخ و ناگوار ناشی از فرسودگی ساختمان و به خطر افتادن جان و مال کسبه و کارگران، پاساژ دراکولا پلمپ شد.

به گفته شهردار منطقه ۱۱ حکم مرجع قضایی چندی پیش به مالک و کسبه پاساژ ابلاغ و طی همکاهنگی های لازم با کلانتری، شورای تامین استان، آتش نشانی و مرجع قضایی، پلمپ ساختمان انجام شد.

ساختمان معروف به دراکولا از شاخص ترین ساختمان های ناایمن به نام «پاساژافراسیابی موسوم به دراکولا» واقع در خیابان لبافی نژاد کوچه مهرداد واقع شده که به دلیل عدم ایستایی و ناپایداری براساس دستور معاونت دادستان عمومی و انقلاب تهران و سرپرست دادسرای ناحیه ۳۷ مبتنی بر همکاری نیروی انتظامی با شهرداری جهت پلمپ واحدهای ساختمان مزبور اقدام شد.

نظر شما