شناسهٔ خبر: 26773896 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

کشتی فرنگی جوانان آسیا| مراسم قرعه کشی ۵ وزن دوم و پایانی برگزار شد

مراسم قرعه کشی پنج وزن دوم و پایانی رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی آسیا عصر امروز(سه شنبه) در شهر دهلی نو پایتخت هند برگزار شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، نتایج قرعه کشی این مسابقات که فردا(چهارشنبه) برگزار می شود، به شرح زیر است:

در وزن 60 کیلوگرم علی رضا نجاتی در دور نخست به مصاف مازیتوف از تاجیکستان می رود و در صورت برتری در دور دوم با برنده دیدار کشتی گیران ترکمنستان و قرقیزستان مسابقه می دهد. در این وزن 12 نفر وزن کشی کردند.

در وزن 67 کیلوگرم که 13 نفر حضور دارند، سجاد ایمان طلب در دور اول به مصاف کیم از کره جنوبی می رود و در صورت پیروزی در مسابقه بعدی با برنده مسابقه کشتی گیران تایلند و قرقیزستان مسابقه می دهد.

در وزن وزن 72 کیلوگرم امین کاویانی نژاد در دور نخست به مصاف حسین اف از ازبکستان می رود و در صورت برتری در دور دوم با برنده مسابقه نمایندگان قزاقستان و هند مصاف می دهد. در این وزن 10 نفر وزن کشی کردند.

در وزن 82 کیلوگرم که 8 نفر حضور دارند، حسین فروزنده در دور اول به مصاف ساساکی از ژاپن می رود و در صورت پیروزی در دور دوم با برنده دیدار کشتی گیران چین و قزاقستان مسابقه می دهد.

در وزن 97 کیلوگرم وحید دادخواه در دور نخست به مصاف گوربوژنیک از قزاقستان می رود و در صورت برتری در دور دوم با برنده مسابقه کشتی گیران ترکمنستان و کره جنوبی روبرو می شود. در این وزن 10 نفر وزن کشی کردند.

تیم ایران در مسابقات پنج وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانان آسیا پنج فینالیست دارد.

انتهای پیام/

نظر شما