شناسهٔ خبر: 26756684 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: عصر ایران | لینک خبر

حضور رونالدو تغییری در سری آ ایجاد نمی‌کند !

مارک همشیک، ستاره باشگاه ناپولی ایتالیا در خصوص ورود رونالدو به تیم یوونتوس و رقابت‌های سری آ گفت: به نظرم ورود رونالدو تغییرات زیادی در شکل سری آ به وجود نمی‌آورد.

صاحب‌خبر -

کاپیتان تیم ناپولی معتقد است حضور رونالدو باعث نخواهد شد که سطح سری آ ارتقا یابد و یا تغییری در آن رخ دهد.

به گزارش "ورزش‌سه"، مارک همشیک، ستاره باشگاه ناپولی ایتالیا در خصوص ورود رونالدو به تیم یوونتوس و رقابت‌های سری آ گفت: به نظرم ورود رونالدو تغییرات زیادی در شکل سری آ به وجود نمی‌آورد. یک بازیکن به تنهایی نمی‌تواند یک تیم را قهرمان کند حتی اگر بهترین جهان باشد. اگر شما مارادونا نیستید پس نمی‌توانید به تنهایی برنده شوید.

پیش از این و بین سال‌های 1984 تا 1991 میلادی مارادونا عصر طلایی ناپولی را رقم زد. هم‎‌چنین می‌توان به این نکته اشاره کرد که ماه گذشته کارلو آنچلوتی به عنوان سرمربی ناپولی انتخاب شد و حالا به دنبال بازگرداندن روزهای پر افتخار این باشگاه ناپلی است.

وی در همین خصوص عنوان کرد: آنچلوتی یکی از موفق‌ترین مربیانی است که الان در کنار ما حضور دارد. من وقتی که متوجه شدم در ناپولی حاضر می‌شود، انگیزه بیشتری به دست آوردم.

 

همشیک ادامه داد: تیم ما از لحاظ بازیکن با مشکلی رو به رو نیست و کمبودی ندارد. ما در حال حاضر بازیکنی مثل لورنزو اینسینیه، دریس مرتنز، کولیبالی و ستارگان دیگری را در اختیار داریم و تیم قدرتمندی را جمع کرده‌ایم که همگی دارای استعداد فراوانی هستند و چند تیم مطرح اروپا را مشتری خود می‌بینند.

نظر شما