شناسهٔ خبر: 26674537 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

معرفی نفرات برتر مسابقات چوب کشی منطقه ای استان کرمان

اولین دوره مسابقات چوب کشی منطقه ای استان کرمان با معرفی نفرات برتر در شهربابک به کار خود پایان داد.

صاحب‌خبر -

عذرا ریاحی، نائب رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان کرمان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان گفت: به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت و روز دختر، اولین دوره مسابقات چوب کشی منطقه ای استان کرمان در سالن استادیوم تختی شهرستان شهربابک برگزار شد.

وی افزود: در این مسابقات 22 شرکت کننده از شهرستان های انار، شهربابک و بافت حضور داشتند.

ریاحی تصریح کرد: در پایان، در وزن 55 کیلوگرم فرشته پیرمرادی از بافت و فاطمه پاکدل و مریم منگلی از شهربابک به ترتیب عناوین اول تا سوم رقابت ها را از آن خود کردند.

وی یادآور شد: در وزن 65 کیلوگرم نیز مریم ابوالفتحی از شهربابک، منصوره مرادی از بافت و زهرا حسنی از شهربابک مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

ریاحی بیان داشت: در وزن 75 کیلوگرم هم مرضیه شکوه سلجوقی از بافت و محبوبه محمدیان و فاطمه حمزه ای از شهربابک اول تا سوم شدند.

نایب رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان کرمان گفت: در وزن 85 کیلوگرم نیز سمیرا رضایی از بافت، زهرا علیرضایی از انار و مهدیه منگلی از شهربابک عناوین اول تا سوم را تصاحب کردند.

ریاحی افزود: در وزن مثبت 85  هم مریم حمزه ای از شهربابک، فهیمه محمد ابراهیمی از انار و زهرا کرمی از شهربابک به ترتیب به مقام های اول تا سوم دست یافتند.

وی تصریح کرد: نفرات برتر این مسابقات، به عنوان تیم منتخب استان کرمان به رقابت های کشوری چوب کشی که مردادماه در همدان برگزار می شود، اعزام خواهند شد.

انتهای پیام/ب

پایان مسابقات چوب کشی منطقه ای استان کرمان

نظر شما