شناسهٔ خبر: 26673698 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: افکارنیوز | لینک خبر

ستاره ملی پوش ایرانی، شاه‌ماهی‌ نقل و انتقالات بازار تابستانی اروپا

ستاره دوملیتی ایران در بازگشت از جام جهانی ۲۰۱۸ باز هم به درخشش خود با پیراهن اوسترسوندس در لیگ سوئد ادامه داد تا بار دیگر نامش به عنوان یکی از شاه‌ماهی‌های نقل و انتقالاتی بازار تابستانی اروپا بر سر زبان‌ها بیفتد.

صاحب‌خبر -
به گزارش افکارنیوز،

سامان قدوس که از ماه‌ها قبل شایعات پیرامون جدایی اش از اوسترسوندس به گوش می‌رسید این بار بعد از گلزنی برای اوسترسوندس مقابل هاماربی که منجر به برتری این تیم شد نامش در صدر اخبار قرار گرفت تا جایی که سایت moiceleste از پیشنهاد جالب توجه بوردو فرانسه برای جذب این ستاره دوملیتی خبر داد. در گزارش این سایت آمده است: «در میان پیشنهاداتی که از ماه‌ها قبل برای خرید سامان قدوس به دست باشگاه اوسترسوند رسیده است پیشنهاد بوردو فرانسه حالا جدی‌تر از هر زمان دیگری در دستور کار قرار گرفته، چون باشگاه فرانسوی برای خرید سامان جدیت زیادی از خود نشان داده است. البته اختلافاتی بر سر مسائل مالی وجود دارد که دو باشگاه در حال چانه زدن هستند».

در واکنش به این ادعا مایکل کیندبرگ، رئیس باشگاه اوسترسوندس، در گفت‌وگویی با Girondes اعلام کرد ستاره ایرانی پیشنهادات بهتر و وسوسه‌کننده دیگری از باشگاه‌های بزرگ‌تر از بوردو هم دریافت کرده که باشگاه در حال بررسی آنهاست. کیندبرگ گفت: «بله، سامان قدوس پیشنهاد چینی‌ها را رد کرد و ما هم به نظر او احترام می‌گذاریم، چون خودش اعتقاد دارد می‌تواند در اروپا چالش هیجان‌انگیزتری را پیش‌رو داشته باشد. باشگاه‌های زیادی خواستار خرید او هستند که یکی از این باشگاه‌ها بوردو فرانسه است، اما هنوز پیشنهاد رسمی آن‌ها به ما نرسیده گرچه مذاکرات شفاهی صورت گرفته نشان می‌دهد این باشگاه در خرید سامان مصر است. با این حال من در قبال فروش سامان قدوس عجله‌ای ندارم، چون پیشنهاداتی بهتر از بوردو نیز در دست داریم که باید منافع خودمان را نیز در نظر بگیریم و تیم آینده او را انتخاب کنیم».

سامان قدوس در حالی این روز‌ها به سوژه اصلی رسانه‌های سوئدی از اردوی اوسترسوندس تبدیل شده است که چند ماه قبل در پنجره زمستانی اروپا تا آستانه امضای قرارداد ۶ میلیون یورویی با سلتاویگوی اسپانیا هم پیش رفت، اما باشگاه با رقم پرداختی موافقت نکرد از همین‌رو پیش‌بینی می‌شود کیندبرگ و دستیارانش در مدیریت اوسترسوندس زیر بار پیشنهادات کمتر از ۱۰ میلیون یورو برای ستاره ایرانی خود نروند. نکته جالب اینجاست که سایت moiceleste مدعی شد در هفته‌های گذشته مذاکرات باشگاه‌هایی همچون وولورهمپتون، QPR، فولام، سوآنزی سیتی، وست برومویچ آلبیون و همین‌طور برایتون برای جذب سامان قدوس به خاطر درخواست مالی باشگاه سوئدی به بن‌بست خورد تا کوچ ملی‌پوش ایرانی به لیگ جزیره منتفی شود.

 

نظر شما