شناسهٔ خبر: 26327096 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: خبرآنلاین | لینک خبر

اروگوئه صدرنشین گروه آ شد/ عربستان دقیقه ۹۵، ۳ امتیازی شد

ورزش > فوتبال جهان - تیم اروگوئه به عنوان صدرنشین راهی مرحله بعد جام جهانی شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در آغاز دور سوم مرحله گروهی رقابت های جام جهانی 2018، در گروه یک این رقابت ها از ساعت 18:30 دقیقه و به صورت همزمان دو تیم روسیه-اروگوئه و مصر-عربستان به مصاف هم رفتند.

بازی دو تیم روسیه و اروگوئه بین دو تیمی بود که صعودشان به مرحله بعدی قطعی شده بود و جدال بر سر سرگروهی بود که این دیدار در نهایت با برتری مقتدرانه اروگوئه و با نتیجه 3-0 به سود این تیم خاتمه یافت.

در این مسابقه لوییز سوارز،چریشف(گل به خودی) و ادینسون کاوانی برای آبی آسمانی پوشان گلزنی کردند و شکست سختی را به تیم میزبان تحمیل کردند.

با این نتیجه اروگوئه با 9 امتیاز راهی مرحله بعد شد و روسیه هم با 6 امتیاز در رده دوم گروه قرار گرفت.

در دیگر دیدار این گروه که جنبه تشریفاتی داشت، تیم های مصر و عربستان به مصاف هم رفتند که جدال این دو تیم عربی در نهایت با نتیجه 2-1 به سود عربستان خاتمه یافت.

در این مسابقه ابتدا محمد صلاح در دقیقه 22 مصر را پیش انداخت اما سلمان فرج با گلی که در دقیقه 6+45 از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند، ضمن اینکه دیر ترین گل تاریخ جام جهانی در نیمه اول را وارد دروازه مصر کرد.این اما پایان کار نبود و سالم الدوساری در دقیقه 95 و در آخرین دقیقه مسابقه توانست برای بار دوم برای سعودی ها گلزنی کند تا عربستان پیروز این بازی شود.

عربستان با 3 و مصر بدون امتیاز، رتبه های سوم و چهارم گروه را مال خود کردند.

 

254 41

نظر شما