شناسهٔ خبر: 26235606 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: شما نیوز | لینک خبر

وداع هافبک سابق فولاد با هواداران خوزستانی(عکس)

نوید عاشوری با عقد قرارداد یک ساله به تیم نساجی مازندران پیوست.

صاحب‌خبر -

به گزارش شما نیوز ،به گزارش ورزش سه، نوید عاشوری هافبک فولاد خوزستان که سابقه بازی در تیم های فولاد نوین و استقلال خوزستان را در کارنامه دارد، در صفحه اینستاگرامش با انتشار متن زیر با هواداران خوزستانی وداع کرد:

 

 

 

هر چند سلام سر آغاز دردناک خداحافظی است. ولی بگذارید این خداحافظی به امید در پیش بودن سلامی نو باشد.
اکنون که قرعه برای خدمت در تیم شهر دیگر برای اینجانب فراهم گردیده است ، فرصت را مغتنم شمرده و به پاس لطف و همدلی همه هواداران و مسولین و دوستان و همبازیان عزیزی که از آشنایی با آنان به خود می بالم و همواره یاریگر اینجانب بوده اند سپاسگزاری می نمایم .
با اذعان به این حقیقت که، آنچه محقق شده، لطف پروردگار و آنچه مانده، بضاعت ناچیز این بنده بوده است،همه دوستان خوزستانی و هواداران صمیمی ام را ، به خدا می سپارم و صمیمانه درخواست دارم قصور و کاستی هایم را با دیده رحمت ، بر من ببخشایند . در چهار سال حضور در فوتبال خوزستان یک قهرمانی در لیگ یک با تیم فولاد نوین اهواز  و یک قهرمانی در لیگ برتر با تیم استقلال خوزستان و یک فصل حضور در فولاد خوزستان افتخاری بود که نصیب بنده شده .
در سایه عنایات امام عصر (عج)، برای هواداران فهیم و فوتبال خوزستان آرزوی توفیق و سربلندی از درگاه ایزد منان را خواستارم .

نظر شما