شناسهٔ خبر: 26233595 - سرویس علمی-فناوری
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

اقدام غیرانسانی صهیونیست‌ها پس از زنده سوزاندن نوزاد فلسطینی +فیلم

تعدادی از صهیونیست‌ها مدتها پس از به آتش کشیده شدن نوزاد فلسطینی، در مقابل دادگاه رسیدگی به پرونده این کودک،دست به اقدامی غیرانسانی زدند.

صاحب‌خبر -

اقدام قبیح صهیونیست‌ها پس از زنده سوزاندن نوزاد فلسطینی + فیلمبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اینکه مدت زیادی از به آتش کشیده شدن "علی سعد دوابشة" نوزاد 18 ماهه فلسطینی توسط صهیونیست‌ها می گذرد، هنوز دادگاه رژیم صهیونیستی شواهد و مدارک موجود را برای محکوم کردن عاملان این فاجعه کافی و قابل استناد نمی داند و دنبال راهی برای تبرئه و سبک کردن جرم این جنایتکاران است.

ماجرا به جولای سال 2015 بازمی‌گردد که تعدادی از تروریست های صهیونیست با هجوم ناگهانی به خانه ای که این نوزاد در آنجا زندگی می‌کرد، او و دیگر اعضای خانواده‌اش را به آتش کشیدند. در این میان علی، رهام و سعد، والدین او به شهادت رسیدند و احمد پسر پنج ساله این خانواده به شدت مجروح شد.

اکنون پس از گذشت زمان طولانی از این فاجعه تکان دهنده، در یکی از جلسات دادگاه رسیدگی به این پرونده،صهیونیست ها بیرون محکمه جمع شدند و از زنده زنده سوزانده شدن نوزاد بیگناه فلسیطینی ابراز شادی کردند.آنها در حالی دست به این اقدام غیر انسانی زدند که ماموران پلیس نیز با بی تفاوتی مشغول تماشایشان بودند.

در ویدئویی که از شادی صهیونیست‌ها منتشر شده آنها به پدربزرگ و دیگر اقوام نزدیک این نوزاد 18 ماهه می گویند: علی کجاست، کباب شده؟ مرده ؟ سوخته؟ و تمامی این شعارها در حلقه محافظت پلیس بر زبانشان جاری می گردد که مبادا کسی به آنها اعتراض کند.

اقدام قبیح صهیونیست‌ها پس از زنده سوزاندن نوزاد فلسطینی + فیلم

نصر دوابشة عموی این نوزاد در یک مصاحبه گفت: اگر صهیونیست‌ها برای مردن یکی از اعضای خود هم چنین شادی می کردند قطعا از سوی مقامات اسرائیلی با آنها به شدیدترین نحو ممکن برخورد می شد.

mp4
<div id="video-display-embed-code"><script src="https://www.yjc.ir/fa/news/play/embed/6571396/8187219?width=400&height=300"></script></div>
بیشتر بخوانید:
انتهای پیام/

نظر شما