شناسهٔ خبر: 26231142 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: پارسینه | لینک خبر

کارلوس پویول نیامد / فردوسی پور آشتی کرد!

صدا و سیما مانع از حضور کارلوس پویول در برنامه فردوسی پور شد

صاحب‌خبر -
خبر می رسد به دلیل هزینه بالای حضور مهمانان خارجی در برنامه فردوسی پور، سازمان صدا و سیما با حضور کاپیتان سابق بارسلونا در شبکه سه سیما مخالفت کرد. این در حالی است که مهمان فردوسی پور تمام پولش را دریافت کرده و عوامل برنامه در حال پیگیری حضور او روی آنتن هستند.

اماعادل فردوسی‌پور در بخش ابتدایی اجرای خود در این برنامه گفت: علی‌رغم تلاش‌های زیادی که شد، نشد که کارلوس پویول در برنامه ۲۰۱۸ به جمع ما ملحق شود.وی ضمن ابراز تأسف نسبت به این اتفاق، گفت: بابت این اتفاق متأسفم و از همه مخاطبان عذرخواهی می‌کنم.

فردوسی‌پور در ادامه بیان کرد: تیم ملی کشورمان امشب بازی دارد و این اتفاق خیلی مهمی است. این بازی حساس است. بیایید از آن لذت ببریم و امیدواریم تیم ملی کشورمان بازی خوبی انجام دهد.وی گفت: من حضور همیشه گرم و صمیمانه شما مردم را با تمام وجود حس کردم و تمام وجودم را می‌گذارم که برنامه خوبی را در اختیار مخاطبان قرار بدهم.

به گزارش ایسنا، ویژه‌برنامه ۲۰۱۸ برای جام‌جهانی در حالی آغاز شد که عادل فردوسی‌پور، مجری برنامه در بخش دیدار پرتغال و مراکش غایب بود و مرتضی احمدی به تنهایی این بخش را اجرا کرد.

نظر شما