شناسهٔ خبر: 26203020 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ایران آنلاین | لینک خبر

جام جهانی 2018 روسیه؛

پلیس پرچم های جعلی هواداران ایران در جام‌جهانی را جمع آوری کرد

پلیس برقرارکننده نظم بیست و یکمین دوره رقابت های جام جهانی به دنبال اعتراض برخی ایرانیان، پرچم جعلی که در دست برخی تماشاگران بود را جمع آوری کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایران آنلاین به نقل از مهر، تماشاگران ایرانی حضور پرتعدادی در بیست و یکمین دوره رقابتهای جام جهانی دارند و در دیدار برابر مراکش حمایت ویژه ای از تیم ملی داشتند که منجر به برتری یک بر صفر شاگردان کی روش شد.

علاقمندان به فوتبال ایران که از شهرها و کشورهای مختلف خود را به روسیه رسانده اند از همدلی و صمیمیت بالایی نیز برخوردارند و تنها به فکر حمایت از تیم ملی ایران هستند.

با این حال برخی تماشاگران با پرچم هایی جعلی در ورزشگاه و محل تردد تماشاگران حضور پیدا کردند که با اعتراض ایرانی ها به پلیس روسیه همراه بود. ماموران امنیتی و برقرارکننده نظم رقابت های جام جهانی نیز پس از بررسی این ادعا اقدام به جمع آوری پرچم های جعلی کرد و به تماشاگران خاطی نیز تذکر داد که پرچم ها را جمع آوری کنند.

 تماشاگران ایرانی حضور پرشوری در شهرهای محل برگزاری تیم ملی ایران و همچنین مسکو دارند و بدون هیچ حاشیه ای تنها به تشویق ایران می پردازند و فضای شهرها را دگرگون کرده اند.

نظر شما