شناسهٔ خبر: 26124144 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ایران آنلاین | لینک خبر

واکنش برانکو به اخراج لوپتگی از سرمربیگری رئال مادرید

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در گفت‌وگو با یک رسانه کروات به اخراج یولن لوپتگی از هدایت تیم ملی فوتبال اسپانیا واکنش نشان داد و به انتقاد از رفتار سرمربی فعلی رئال مادرید پرداخت.

صاحب‌خبر -

به‌ گزارش ‌ایران آنلاین ‌به نقل از اخبار فوتبال کرواسی، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که در حال‌ حاضر در تعطیلات به سر می‌برد به اتفاقات پیش آمده در اردوی تیم‌ ‌ملی فوتبال ‌اسپانیا قبل از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، گفت‌: رفتار لوپتگی اشتباه و کاملا غیر حرفه‌ای بود. ببینید مربی می‌تواند وقتی با تیمی قرارداد دارد، با تیم دیگر صحبت کند ولی او اخیرا قرارداد خود را با فدراسیون فوتبال ‌اسپانیا تمدید کرده بود و  باید این مساله را به فدراسیون فوتبال این کشور اطلاع می‌داد که می‌خواهد به رئال مادرید برود. من خیلی خوشحال هستم که فدراسیون فوتبال ‌اسپانیا به خوبی در این زمینه  واکنش نشان داد.

او ادامه داد: این پیام برای همه افراد بود که بدانند باید راه حرفه‌ای را دنبال کنند این یک پیام واضحی بود که هیچ کس بالاتر از تیم‌ ‌ملی نیست. برای باشگاه‌ها هم همین طور است. بایرن مونیخ، بارسلونا فرقی نمی‌کند هر تیم دیگری هیچ بازیکنی و هیچ مربی از باشگاه بزرگ‌تر نیست.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پایان به حضور فرناندو هیرو در تیم‌ ‌ملی فوتبال ‌اسپانیا اشاره کرد و گفت‌: من فکر می‌کنم حضور هیرو و لوپتگی اتفاقا تاثیر خوبی داشته باشد. با وجود این که هیرو سابقه کمی در زمینه مربیگری دارد ولی من مطمئن هستم که در حال‌ حاضر بازیکنان ‌اسپانیا دو چندان تلاش خواهند کرد من مشکلی ندارم که هیرو می‌تواند به خوبی تیم را جمع و جور کند.

اسپانیا در بازی اول خود در جام جهانی امشب (جمعه) به مصاف پرتغال می‌رود.

نظر شما