شناسهٔ خبر: 26118702 - سرویس اقتصادی
نسخه قابل چاپ منبع: میزان | لینک خبر

ذره‌بین میزان بر قیمت هتل‎ها؛

برای یک شب اقامت در ماسوله چقدر باید هزینه کرد؟

خبرگزاری میزان- ماسوله از جمله شهر‌هایی است که با توجه به جاذبه‌های گردشگری و نوع آب و هوا یکی از مقاصد پرطرفدار خانواده‌ها در فصل تابستان به شمار می‌آید.

صاحب‌خبر -

برای یک شب اقامت در ماسوله چقدر باید هزینه کرد؟به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، به دنبال سلسله گزارش‌های میزان از قیمت هتل در شهر‌های مختلف در این دوره تصمیم به بررسی قیمت هتل در شهر ماسوله را داریم.
ماسوله شهری تاریخی و گردشگری است که در شمال کشور و استان گیلان واقع شده و بیشتر به دلیل ساخت پلکانی آن شهرت یافته است.

ماسوله نخستین شهر تاریخی زنده کشور است که نامش در فهرست آثار ملی ایران قرار دارد.

این شهر در ۶۰ کیلومتری رشت و ۳۲ کیلومتری غرب فومن در دامنه‌ی کوهپایه‌ای که ۱۰۵۰ متر از سطح دریا ارتفاع دارد واقع شده است.

از مکان‌های دیدنی این شهر می‌توان به آبشار کوشم، بازار ماسوله، موزه مردم شناسی، پارک جنگلی، امام زاده عون بن محمد و قله شاه معلم (ماسوله داغ) اشاره کرد.

هزینه اقامت در یک هتل سه ستاره اتاق دو تخته ۲۴۸ هزار تومان، اتاق سه تخته ۳۴۸ هزار تومان، چهار تخته با قیمت ۴۳۲ هزار تومان و اتاق پنج تخته ۴۹۴ هزار تومان به متقاضیان عرضه می‌شود.

هزینه اقامت در هتل دو ستاره در این شهر برای اتاق دو تخته ۲۳۸ هزار تومان و اتاق سه تخته ۲۸۸ هزار تومان قیمت گذاری شده است.

هتل یک ستاره نیز در این شهر وجود دارد که سوئیت سه تخته خود را ۱۸۰ هزار تومان و سوئیت یک خوابه برای چهار نفر ۲۰۰ هزار تومان و سوئیت برای پنج نفر ۲۲۰ هزار تومان قیمت گذاری کرده است.

انتهای پیام/

نظر شما