شناسهٔ خبر: 26118564 - سرویس اقتصادی
نسخه قابل چاپ منبع: پارسینه | لینک خبر

مرحله دوم فروش ویژه محصولات ایران خودرو

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو از اجرای مرحله دوم فروش ویژه محصولات ایران خودرو به مناسبت عید سعید فطر از روز یکشنبه ۲۷ خرداد ماه خبر داد.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایکوپرس، مصطفی خان کرمی افزود: در راستای انجام تعهدات گروه صنعتی ایران خودرو مبنی بر عرضه محصولات و تامین نیاز مصرف کنندگان حقیقی بازار، مرحله دوم فروش ویژه عید فطر در قالب روش‌های پیش روش و فروش قطعی، روز یکشنبه ۲۷ خرداد اجرا خواهد شد.

وی افزود: ایران خودرو در راستای مبارزه با دلالان و واسطه‌های سودجو، به صورت گسترده نسبت به فروش محصولات خود اقدام خواهد کرد.

وی تصریح کرد: در فروش‌های آتی ایران خودرو، بیش از ۱۰۰ هزار دستگاه خودرو در روش‌های مختلف عرضه خواهد شد.

خان کرمی با بیان این که ایران خودرو با عرضه مرتب و مداوم محصول به بازار، نیاز مشتریان را تامین خواهد کرد گفت: دلیلی برای نگرانی و عجله برای خرید محصول از بازار آزاد وجود ندارد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: تمامی قیمت‌ها مطابق لیست قیمت شرکت ایران خودرو بوده و هیچ یک از نمایندگی‌ها اجازه دریافت وجه اضافه از مشتریان را ندارند. بر همین اساس مشتریان می‌توانند در صورت مشاهده چنین مواردی، با شماره تلفن ۰۹۶۴۴۰ تماس گرفته و موضوع را گزارش کنند.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو تاکید کرد: با برنامه ریزی صورت گرفته مشتریان واقعی دغدغه‌ای برای خرید خودرو از بازار آزاد نخواهند داشت و می‌توانند با خیالی آسوده از طریق پایگاه اینترنتی فروش محصولات ایران خودرو و یا نمایندگی‌های مجاز ایران خودرو یکی از روش‌های فروش پیش بینی شده را انتخاب و نیاز خودرویی خود را تامین کنند.

گفتنی است، دور دوم فروش ویژه عید سعید فطراز ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه ۲۷ خرداد آغاز و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت. متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات شرکت ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir و یا نمایندگی‌های مجاز سراسر کشور نسبت به نام نویسی اقدام کنند.

نظر شما