شناسهٔ خبر: 26117151 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

والیبال قهرمانی جوانان دختر آسیا|آشفته: شکست دوره قبل برابر هند را جبران کردیم و انتقام گرفتیم

بازیکن قدرتی تیم والیبال جوانان دختر کشورمان از اینکه تیمش شکست دوره قبل مقابل هند را با برد امروز جبران کرده است، ابراز خرسندی کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از ویتنام، مونا آشفته که در پیروزی امروز (پنجشنبه) تیم ایران برابر هند سهمی پررنگ داشت، درباره این بازی گفت: بازی را در شرایطی شروع کردیم که میل زیادی برای پیروی داشتیم. آنقدر به پیروزی فکر می‌کردیم که ابتدای بازی کمی با استرس آغاز شد، اما با صحبت‌های کادر فنی با آرامش بیشتری بازی را دنبال کردیم.

وی در ادامه افزود: دوره قبل برابر هند 3 بر صفر شکست خورده بودیم. صحنه باخت برابر هند را فراموش نمی‌کنم. همیشه به جبران این شکست فکر می‌کردم. خدا را شکر که امروز از آنها انتقام گرفتیم. آنالیز بسیار خوبی از تیم هند داشتیم و تمامی برنامه‌هایی که کادرفنی متذکر شده بودند را به خوبی اجرا کردیم.

بازیکن قدرتی تیم والیبال جوانان دختر کشورمان در پایان تصریح کرد: فردا به مصاف تیم ژاپن می‌رویم. این تیم بسیار قدرتمند است، اما من و هم‌تیمی‌هایم به نام و عناوین ژاپن فکر نمی‌کنیم. ما می‌خواهیم بهترین بازی را برابر ژاپنی‌ها انجام دهیم و برای بازی برابر آنها آماده هستیم.

انتهای پیام/

نظر شما