شناسهٔ خبر: 26111751 - سرویس بین‌الملل
نسخه قابل چاپ منبع: قدسنا | لینک خبر

نماینده سابق پارلمان اردن:

ابومازن بازیچه دست لیبرمن برای سرکوب غزه است

«هند الفایز» نماینده سابق پارلمان اردن به شدت علیه ابومازن رئیس تشکیلات خودگردان موضع گیری کرد و وی را متهم به پیروی کامل از تصمیمات صهیونیستها کرد.

صاحب‌خبر -


به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از الرساله نت، «هند الفایز» نماینده سابق پارلمان اردن به شدت علیه ابومازن رئیس تشکیلات خودگردان موضع گیری کرد و وی را متهم به پیروی کامل از تصمیمات صهیونیستها کرد.


ابومازن اخیرا در سخنانی تهدید کرده که مجازات های سنگین تری را علیه غزه اعمال خواهد کرد.


فایز با محکومیت شدید این اظهارات تاکید کرد: لیبرمن یک بازیچه و عروسک اسرائیلی است که با فرمان لیبرمن حرکت می کند و در تلاش برای سرکوب غزه جهت کرنش و تسلیم آنها برابر اسرائیل است.


وی در گفتگو با الرساله نت گفت: راهپیمایی های بازگشت لیبرمن و ابومازن را به یک اندازه نگران کرده و خشمگین کرده است. در همین شرایط لیبرمن در تلاش برای تشدید سرکوب مردم غزه  است و از دستاویز ابومازن استفاده می کند.

البته اقدامات ابومازن تنها به این مساله منحصر نمی شود ، وی کسی است که ملت خود را به قتل می رساند و فشارها و مجازاتهای سنگینی را علیه آنها اعمال می کند که باعث می شود آنها به احتیاجات اساسی خود حتی غذا دسترسی پیدا نکنند، در واقع آخرین چیزی که به ذهن ابومازن خطور می کند، هماهنگی با حماس و یا گروههای مقاومتی دیگر است.

الفایز افزود: راهپیمایی های بازگشت حقیقت اسرائیل را در برابر انظار جهانی به حالت عریان درآورد و نیت های آنها را برملا ساخت و موجب رسوایی شان شد.


انتهای پیام/م.ت/22

نظر شما