شناسهٔ خبر: 26098916 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

اعلام برنامه مرحله یک‌هشتم نهایی والیبال قهرمانی جوانان دختر آسیا

مرحله یک‌هشتم نهایی رقابت‌های قهرمانی جوانان دختر آسیا با برگزاری ۷ دیدار دنبال می‌شود.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم به ویتنام، مرحله یک‌هشتم نهایی نوزدهمین دوره رقابت های والیبال قهرمانی جوانان دختر آسیا فردا  با برگزاری 7 دیدار بین 15 تیم حاضر دراین رقابتها   به میزبانی شهر باک نین آغاز می شود.

این رقابت ها درحالی از فردا برگزار می‌شود که در مرحله مقدماتی تیم های حاضر در 4 گروه به مصاف هم رفتند. درپایان این رقابت ها در گروه A  تیم های ژاپن، تایلند، چین ، ویتنام  عناوین اول تا چهارم را به دست آوردند.

در گروه B تیم های کره ، چین تایپه، قزاستان و هند در جایگاه اول تا چهارم قرار گرفتند. در گروه C تیم ایران در صدر قرار گرفت. تیم های استرالیا، هنگ کنگ و ماکائو در جایگاه دوم تا چهارم جای گرفتند.

در گروه D   نیز تیم های نیوزیلند، مالزی و سریلانکا اول تا سوم شدند. دراین گروه تیم ازبکستان انصراف خود را برای حضور دراین رقابت ها اعلام کرد.

با توجه به نتا یج به دست آمده وطبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در این مرحله تیم صدر نشین گروه    Aبا تیم چهارم گروه D  به رقابت می پردازد.

تیم دوم  گروه A با تیم سوم گروه D دیدار خود را برگزار می کند. تیم سوم گروه A  به مصاف تیم دوم گروه D  می رود. تیم چهارم گروه A به مصاف تیم اول گروه D  می رود.

درادامه این رقابتها تیم اول گروه B با تیم چهارم گروه  C دیدار می کند. درآن سوی جدول تیم دوم گروهB  با تیم سوم گروه C رقابت می کند.

درآخرین دیدارهای فردا تیم سوم گروه B به مصاف تیم دوم گروه C  می رود. تیم اول گروه  C نیز به مصاف تیم چهارم گروهB می رود.

برهمین اساس برنامه رقابت های مرحله دوم رقابت های دختران زیر 19 سال آسیا به شرح زیر است:

(ساعت‌ها به وقت محلی است)

ساعت 12:30

ژاپن- ازبکستان ( به دلیل انصراف تیم ازبک این بازی برگزار نمی‌شود)

تایلند- سریلانکا

ویتنام – نیوزیلند

ساعت 15

چین – مالزی

کره – هنگ کنگ

ساعت 17:30

چین تایپه – ماکائو

ایران – هند

ساعت 20

قزاقستان- استرالیا

باتوجه به عدم برگزاری دیدار ژاپن و ازبکستان زمان برگزاری دیدار تیم ایران و هند از ساعت 20 به ساعت 17:30 تغییر کرد. تیم ایران در صورت پیروزی برابر هند در مرحله بعد به مصاف تیم ژاپن می‌رود که فردا را نیز استراحت دارد.

انتهای پیام/

نظر شما