شناسهٔ خبر: 26096195 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: فردا | لینک خبر

تمهیدات پلیس پیشگیری پایتخت در روز عید سعید فطر

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از اجرای تمهیدات ویژه تأمین نظم و امنیت، در روز عید فطر و برگزاری مراسم نماز عید سعید فطر در پایتخت خبر داد.

صاحب‌خبر -

خبرگزاری میزان: سرهنگ "کیوان ظهیری" با اشاره به اینکه پلیس پیشگیری پایتخت از ساعات اولیه بامدادی روز عید فطر در آماده باش صد درصدی قرار دارد، گفت: ۴۸ ساعت قبل از آغاز مراسم، کلیه محل‌های برگزاری نماز عید فطر تحت پوشش انتظامی پلیس پیشگیری قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به بیان برگزاری جلسات متعدد با مسئولان برگزار کننده این مراسم در مصلی، تصریح کرد: به لحاظ برپایی نماز عید فطر در مصلی تهران به امامت رهبر معظم انقلاب آیت الله خامنه‌ای (مد ظلله العالی) مسیر‌های منتهی به مصلی به ویژه ایستگاه‌های متروی مصلی امام خمینی (ره) و شهید بهشتی و همچنین محیط‌های پیرامونی آن با حضور چشمگیر عوامل انتظامی تحت پوشش تأمین نظم و امنیت قرار خواهد گرفت.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ در ادامه ضمن اشاره به اینکه در محل‌های برگزاری مراسم نماز عید فطر محل هایی، برای پارک خودرو‌های شهروندان در نظر گرفته شده است، افزود: شهروندان ضمن همکاری با مأموران انتظامی و پارک خودرو در محل‌های مشخص شده، نکات ایمنی لازم برای پیشگیری از وقوع سرقت خودرو را رعایت کنند.

سرهنگ ظهیری هوشیاری شهروندان را در روز عید فطر، در مواجهه با ماموران قلابی تحت پوشش کارکنان کمیته امداد و موسسات خیریه مهم دانست و به شهروندان توصیه کرد: در روز عید فطر ممکن است برخی از سارقان در پوشش کارمندان کمیته امداد یا سازمان‌های خیریه به درب منازل مراجعه و به بهانه جمع آوری وجوه فطریه و کفاره وارد ساختمان شوند و سپس اقدام به سرقت کنند که لازم است شهروندان از بازکردن درب منازل و ساختمان‌ها بر روی افراد ناشناس دوری کنند.

نظر شما