شناسهٔ خبر: 25751765 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: شما نیوز | لینک خبر

پیشنهاد خیلی خوبی به تیام دادیم

باشگاه استقلال آخرین روند مذاکره با مهاجم سنگالی خود را تشریح کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش شمانیوز، سیدرضا افتخاری مدیرعامل و سید پندار توفیقی معاون ورزشی باشگاه استقلال برای مذاکره با مدیر برنامه‌های تیام و این بازیکن راهی استانبول شدند. مذاکرات بسیار فشرده میان طرفین در استانبول برگزار شد و ساعت‌ها درباره مسائل مختلف، گفت‌وگو میان دو طرف انجام گرفت که به‌منظور اطلاع‌رسانی و آگاهی هواداران عزیز استقلال گزارشی در این خصوص تقدیم می‌شود:

در ارزشمند بودن و اثرگذاری مامه تیام تردیدی وجود ندارد. این بازیکن بهترین عملکرد ممکن را در استقلال داشت و گل‌هایی به‌ثمر رساند که هرگز از یاد و خاطره هواداران عزیز پاک نخواهد شد. باشگاه استقلال از امضای قرارداد با این بازیکن بسیار خوشحال است و با توجه به ارزشی که او دارد و خاطرات خوبی که برای استقلال و هوادارانش ساخته و علاقه هواداران گرامی به حفظ او، تمام سعی و تلاش خود را برای ادامه حضور این بازیکن به‌کار بسته است، به همین دلیل و برخلاف روال معمول، مدیرعامل باشگاه استقلال به‌همراه معاون ورزشی باشگاه و یکی از حامیان و نزدیکان استقلال که همواره در شرایط سخت به این باشگاه و خود تیام نیز کمک کرده، راهی کشور ترکیه شدند.

نمایندگان باشگاه استقلال ساعت ۶ صبح دیروز به ترکیه رسیدند و مستقیماً با ورود به ترکیه از ساعت ٧ صبح تا ٤ بعدازظهر مذاکرات فشرده‌ای میان طرفین صورت گرفت، اما نکته قابل ذکر این‌که با وجود هماهنگی قبلی، تیام در ترکیه حضور نداشت و مذاکرات را به مدیر برنامه‌های خود موکول کرد که البته به‌صورت تصویری و تلفنی در جریان جزییات روند مذاکرات قرار داشت و در خصوص مسائل مختلف به‌صورت تلفنی و تصویری با مدیر برنامه خود و مسئولان باشگاه در ارتباط بود. از جانب باشگاه پیشنهاد بسیار خوبی به این بازیکن داده شد؛ پیشنهادی حتی بهتر از پیشنهاد سال قبل. باشگاه استقلال تمام توان خود را به‌کار گرفت تا نهایت انعطاف را در مذاکرات داشته باشد تا تیام با خیال آسوده فصل آینده با لباس آبی در مسابقات ظاهر شود.

در خصوص جزییات صحبت‌های نهایی انجام شد و باشگاه استقلال پیشنهاد خود را با انعطاف بسیار، جزییات و رقم بسیار مناسب و بهتر از قبل به مهاجم ارزشمند خود ارائه کرد. با توجه به صحبت‌های این بازیکن و مدیر برنامه‌هایش، باشگاه در انتظار پاسخ نهایی آن‌ها است. مدیر برنامه‌های این بازیکن طبق آخرین صحبت‌ها به باشگاه اعلام کرد در اولین فرصت و پس از گفت‌وگوی نهایی با خود این بازیکن پاسخ نهایی را اعلام می‌کند. باشگاه استقلال باز هم تأکید دارد که تیام یک بازیکن ارزشمند است و با توجه به درخواست هواداران برای ادامه حضور او، مدیران باشگاه تمام تلاش خود را به‌کار گرفتند و حالا در انتظار پاسخ نهایی هستند. باشگاه استقلال امیدوار است که این بازیکن با قرارداد و شرایط جدید در جمع آبی‌پوشان ماندنی شود.
 
منبع: باشگاه استقلال

نظر شما