شناسهٔ خبر: 25734237 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ورزش۳ | لینک خبر

لبخند کی‌روش بعد از جنجال بزرگ(عکس)

سرمربی تیم ملی ایران بدون توجه به حواشی پیرامون ادامه همکاری خود مشغول کار با شاگردانش است.

صاحب‌خبر -

به گزارش "ورزش سه"، کارلوس کی‌روش که طی هفت سال گذشته هدایت تیم ملی ایران را برعهده داشته، در روسیه چهارمین جام جهانی دوران مربیگری خود را تجربه می‌کند و امیدوار است برخلاف دوره قبلی که نتوانست تیم ایران را در رقابت‌های ۲۰۱۴ برزیل به موفقیت برساند، این بار شگفتی‌ساز شود.

 

اما موضوعی که شرایط را برای او نسبت به چهار سال قبل متفاوت کرده حواشی زیادی است که به تازگی در اطراف تیم ملی ایران شدت بیشتری پیدا کرده و خود کی‌روش به آن دامن زده تا شاهد انتقادات زیادی هم در فضای مجازی باشد.

 

 

در حالی که رسانه‌های ایران و فعالان فضای مجازی طی هفته‌های گذشته سعی کردند از انتقادات خود نسبت به اظهارات و انتخاب‌های کارلوس کی‌روش کم کرده و حامی تیم ملی ایران باشند تا با شرایط روحی بهتری در جام جهانی ۲۰۱۸ حضور پیدا کند، سرمربی تیم ملی روز گذشته در مصاحبه با خبرگزاری رویترز عنوان کرد به طور قطع پس از رقابت‌های روسیه هدایت تیم ایران را برعهده نخواهد داشت.

 

موضوعی که کی‌روش برای پیشنهاد تمدید ۶ ماهه قراردادش از سوی فدراسیون عنوان کرده و موجب نارضایتی‌اش شده، انتقادات علیه او را بیشتر کرده و بسیاری بعد از زمان منتشر شدن مصاحبه سرمربی تیم ملی ایران، تاکید داشته‌اند که چرا او در این مقطع چنین صحبت‌هایی انجام داده و شرایط ذهنی بازیکنان را تحت تاثیر قرار داده است.

 

 

با تمام این مسائل، اما کارلوس کی‌روش در تمرین نوبت دوم(عصر) دیروز تیم ملی ایران در اردوی آماده‌سازی استانبول ترکیه، با روحیه بالایی در زمین چمن کمپ باشگاه بشیکتاش حضور پیدا کرد و مشغول تمرین بازیکنانش شد تا نشان دهد با وجود مصاحبه‌ها و مشکلاتی که عنوان کرده، بدون مشکل شاگردانش را آماده جام جهانی می‌کند.

نظر شما