شناسهٔ خبر: 25733461 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: خبرآنلاین | لینک خبر

برای پول شنل سرخ گردن چه کسی می‌اندازید آقایان اسطوره؟

ورزش > لیگ برتر - عکسی از حسین هدایتی با شنل سرخ را حتما دید‌ه‌اید. وای بر اسطوره‌های پرسپولیس که چنین کرده‌اند.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ جالب است که یکی پیدا شده و هر کاری می کنند ، آنچه باید پرداخت کند به بیت المال را نمی پردازد و هر روز شو آف هایش بیشتر می شوند اما حضورش پررنگ تر می شود. انگار نه انگار که نامش در لیست بدهکاران بانکی است. انگار نه انگار که یک نماینده مجلس در برنامه 90 آن قدر صریح درباره او سخن گفت و خواهان بازگرداندن بیت المال شد. این پول ها آیا به خزانه ملی برگشته است؟ نه !

اما مدام هست. مدام با همین پول ها جولان می دهد. یک روز به سرمربی تیم ملی می پرد. روزی دیگر با پول کلیپ های آنچنانی می سازد. مدام می گویند صلاحیتش برای بودن و داشتن پرسپولیس تائید نشده ، بعد از در اگر راهی برای آمدنش نباشد ، از پنجره کنار تیم حاضر می شود.

روزی بازیکنان را به باغش فرا می خواند و روزی دیگر ، اسطوره های تیم برای احتمالا رسیدن به یک دستخوش ، شال سرخ بر گردنش می اندازند و برایش لقب امیرکبیر استفاده می کنند. بماند که او چطور خودش این اجازه را به خود می دهد تا جلوی محرمی و محمدخانی در قامت یک پرسپولیسی بایستد و عرض اندام کند. داد از این اسطوره های دهه 60 است که با خود چه کرده اند که باید ساقدوش چنین مراسمی باشند از سر نداری! 

 

254 41

نظر شما