شناسهٔ خبر: 25728761 - سرویس بین‌الملل
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

اعتراض دانشجویان آمریکایی سخنرانی «نیکی هیلی» را ناتمام گذاشت

نماینده دایم آمریکا در سازمان ملل در جریان ایراد سخنرانی در دانشگاه هیوستون آمریکا به خاطر مواضعش در قبال کشتار اخیر فلسطینیان به دست نظامیان صهیونیست آماج اعتراض قرار گرفت. 

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، دانشجویان آمریکایی با سر دادن شعارهایی رفتارها و مواضع نیکی هیلی نماینده دایم آمریکا در سازمان ملل را که یکی از بزرگ ترین حامیان اسرائیل در دولت آمریکا به شمار می رود، محکوم کردند.

یکی از دانشجویان آمریکایی خطاب به هیلی گفت:« دستان تو به خون فلسطینیان آغشته است، تو در کشتار فلسطینیان دست داری ، تو شریک جرم اسرائیل هستی.»

این دانشجویان همچنین در صفحه شخصی خود در فیسبوک در بیانیه ای بی اعتنایی نسبت به ظلم و ستم علیه ملت های مظلوم جهان؛ به ویژه فلسطینیان را به باد انتقاد گرفتند.

در این بیانیه آمده است که نیلی هیلی خودش را وقف سرکوب معترضین به سیاست های جنایتکارانه اسرائیل کرده است، او می کوشد مانع از تحقیقات در خصوص کشتارهای اخیر نوار غزه شود.

لازم به ذکر است که نظامیان رژیم صهیونیستی از زمان آغاز تظاهرات بازگشت در ۳۰ مارس گذشته تاکنون ۱۱۲ فلسطینی را به شهادت رسانده و بیش از ۱۳ هزار نفر دیگر را زخمی کرده اند.

نظر شما