شناسهٔ خبر: 25715481 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ورزش۳ | لینک خبر

حمید درخشان: برای رسیدن به قهرمانی باید هر حریفی را برد

دوست داشتم با برد استقلال به مرحله بعدی برسیم

سرمربی سابق پرسپولیس با ادعای اینکه شاگردان برانکو ایوانکوویچ برای دستیابی به هدف بزرگ خود در لیگ قهرمانان آسیا باید توانایی رقابت با هر حریفی را داشته باشند به تشریح شرایط این تیم مقابل الدحیل پرداخت.

صاحب‌خبر -

به گزارش "ورزش سه"، حمید درخشان، بازیکن و سرمربی سابق پرسپولیس در خصوص قرعه این تیم در مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان و تقابل با الدحیل قطر گفت: قرعه سختی است و نمی‌توانیم بگوییم از این قرعه خوشحالیم ولی تیمی که می‌خواهد قهرمان آسیا شود و مدعی قهرمانی است نباید از هیچ قرعه‌ای بترسد و فراری باشد و باید آمادگی بردن هر تیمی حتی الدحیل را داشته باشیم.


وی با اشاره به شرایط پرسپولیس و توانایی‌هایی این تیم گفت: پرسپولیس توانایی پیروزی برابر الدحیل را دارد. یک اتفاق خوب برای ما افتاد و آنهم برگزاری بازی برگشت در ورزشگاه آزادی است که یک پوئن مثبت محسوب می‌شود. اتفاق بدی هم که وجود دارد بسته بودن پنجره پرسپولیس است و متاسفانه امکان تقویت تیم وجود ندارد. امیدوارم باشگاه با علم به موقعیتی که در آن قرار داریم تمام توانش را برای حفظ داشته‌های تیم به کار بگیرد و بازیکنانی هم که خواهان جدایی هستند با درک شرایط پرسپولیس حداقل تا باز شدن پنجره در تیم بمانند و کمک کنند.


درخشان در واکنش به اینکه آیا تقابل با استقلال در این مرحله به سود این تیم نبود گفت: من دوست داشتم به استقلال بخوریم و با بردن این تیم راهی نیمه نهایی شویم ولی اینطور نشد و امیدوارم در نیمه نهایی شاهد دربی باشیم و صعود به فینال با بردن دربی اتفاق جالبی خواهد بود.


سرمربی سابق پرسپولیس در خصوص تقابل استقلال و السد قطر و شانس نماینده ایران گفت: ما السد را برابر پرسپولیس دیدیم. تیم خطرناکی هستند و نباید دست کم گرفته شوند ولی با کیفیتی که از استقلال دیدیم می‌تواند پیروز شود و راهی مرحله بعد شود. به نظرم هر دو تیم ما صعود خواهند کرد و مرحله بعد دربی در پیش داریم.

نظر شما