شناسهٔ خبر: 25699851 - سرویس علمی-فناوری
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

چتربازها در آسمان جانشان را از دست دادند +فیلم

دو چترباز پس از پرش از هواپیما در آسمان به شدت باهم برخورد کردند و جانشان را از دست دادند.

صاحب‌خبر -

برخورد مرگبار در آسمان+ فیلمبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در یک حادثه هوایی دو چترباز روس با نام‌های روشان سیبگاتولین 34 ساله و اولگ شلخانوف 48 ساله پس از اینکه برای انجام سقوط آزاد از هواپیما به آسمان پرش کردند، در فاصله کوتاهی از زمان شروع سقوط به شدت به یکدیگر برخورد کرده و جانشان را از دست دادند.

این تیم هفت نفره از یک هواپیما سبک در ارتفاع 1600 متری به آسمان پرش کردند. این ویدئو به وسیله دوربین نصب شده بر روی کلاه ایمنی یکی از اعضای تیم چتربازی در زمان سقوط آزاد ضبط شده است.

به گزارش رسانه‌های محلی این برخورد شدید در آسمان باعث از بین رفتن هوشیاری چتربازها شده و در نتیجه سقوطشان منجر به مرگ گردیده است. از میان دو چترباز کشته شده یکی از آنها در محل فرود چتربازها کشته شد و دیگری بعد از چند ساعت در بیمارستان درگذشت. هردو چترباز دارای سابقه طولانی در رشته سقوط آزاد بودند و بیش از 600 سقوط موفقیت‌آمیز را در پرونده خود داشتند.

در ادامه فیلم این سقوط را مشاهده می‌کنید.

mp4
<div id="video-display-embed-code"><script src="https://www.yjc.ir/fa/news/play/embed/6541235/306066_8043160?width=400&height=300"></script></div>


انتهای پیام/

برخورد مرگبار در آسمان

نظر شما