شناسهٔ خبر: 25602484 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: سیتنا | لینک خبر

در پی افزایش فشار حساب شده و بی‌سابقه بر نماینده دهه شصتی‌ها در دولت؛ پیرو انتشار گسترده‌ی یک کلیپ در فضای مجازی؛ سیتنا بررسی کرد: دبیر سندیکای صنعت مخابرات ایران:

تیام بیشتر از 700 هزار دلار می‌خواهد!

مامه تیام بدون شک در حال حاضر بهترین مهاجمی است که در ایران بازی میکند. هرچند علیپور آقای گل لیگ برتر شد ولی مامه با گلزنیهای خود نشان داد چه بازیکن خاصی است و اگر از ابتدای فصل در استقلال حضور داشت، میتوانست چه خطر بزرگی برای علیپور باشد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرورزشی، تیام یک فصل دیگر با استقلال قرارداد دارد و توافق‌شان برای فصل جدید 700 هزار دلار است. تیام و مدیر برنامه‌هایش به باشگاه فشار آورده‌اند و از پیشنهاد 4 میلیونی دلاری باشگاه‌های عربی حرف‌ زده‌اند.

مسئولان باشگاه معتقد هستند این برای آن است که بتوانند استقلال را تحت فشار بگذارند و پول بیشتری بگیرند. تیام توقع دارد بیشتر از 700 هزار دلار از استقلال بگیرد. شنیده میشود او و مدیر برنامه‌هایش قصد دارند دوباره با استقلال پای میز مذاکره بنشینند و رقم دریافتی را بالاتر ببرند. تیام توقع دارد برای سال جاری رقم دریافتیاش چیزی حدود یک میلیون دلار باشد! البته استقلال در سال‌های گذشته خارجیهای بیکیفیت زیاد داشته ولی انصافاً تیام نشان داده که ارزش هزینه کردن را دارد.

انتهای پیام

نظر شما