شناسهٔ خبر: 25602053 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: صراط‌نیوز | لینک خبر

کشف بیش از ۱۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در خوزستان

سردار حیدر عباس زاده ضمن تاکید بر عزم جدی پلیس در برخورد با قاچاق کالا و ارز، اظهار داشت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و همچنین تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی، ماموران پلیس شهرستان‌های اندیمشک، بهبهان و هفتگل در ۲۴ ساعت گذشته با تشدید کنترل بر خودرو‌های عبوری ۱۶ خودروی حامل کالای قاچاق را شناسایی و متوقف کردند.

صاحب‌خبر -
صراط:

فرمانده انتظامی استان از کشف ۱۰ میلیارد و ۴۶۰ میلیون ریال کالای قاچاق در محور‌های مواصلاتی خوزستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده ضمن تاکید بر عزم جدی پلیس در برخورد با قاچاق کالا و ارز، اظهار داشت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و همچنین تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی، ماموران پلیس شهرستان‌های اندیمشک، بهبهان و هفتگل در ۲۴ ساعت گذشته با تشدید کنترل بر خودرو‌های عبوری ۱۶ خودروی حامل کالای قاچاق را شناسایی و متوقف کردند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در بازرسی از خودرو‌های توقیف شده، تعداد زیادی کالای قاچاق از قبیل: کلاه ایمنی موتورسیکلت، کالای خانگی، ظروف پلاستیکی و برنج فاقد هرگونه مجوز گمرکی کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان در پایان با بیان اینکه کارشناسان ارزش کالا‌های قاچاق کشف شده را ۱۰ میلیارد و ۴۶۰ میلیون ریال برآورد کرده اند، گفت: در این رابطه ۱۶ قاچاقچی دستگیر و راهی مراجع قضائی شدند.

برچسب‌ها:

نظر شما