شناسهٔ خبر: 25600902 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ایلنا | لینک خبر

فابرگاس: به مورینیو مدیونم / امیدوارم قهرمان جام حذفی شویم

هافبک چلسی درباره همکاری با ژوزه مورینیو صحبت کرد؛ پیش از اینکه این دو در فینال جام حذفی انگلیس با هم رو به رو شوند.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایلنا، سسک فابرگاس که از آرسنال به بارسلونا پیوسته بود، پس از سه سال حضور در لالیگا توسط ژوزه مورینیو در سال 2014 به لیگ انگلیس بازگشت و با چلسی قرارداد امضا کرد. او در اولین فصل همکاری با سرمربی پرتغالی موفق به ارسال 18 پاس گل شد و دوران خوبی را در جمع آبی‌های لندنی سپری می‌کند.

فابرگاس درباره همکاری با مورینیو پیش از تقابل با منچستریونایتد در فینال جام حذفی انگلیس گفت: او را دوست دارم، همیشه این را گفته‌ام. من بسیار به او مدیون هستم؛ زیرا او مرا به اینجا آورد و همیشه آن را به یاد خواهم داشت.

مورینیو

هافبک چلسی ادامه داد: اولین سال حضورم در لیگ انگلیس، آرسن ونگر همیشه با من مثل پسر خود رفتار کرد اما نزدیک ترین فرد به رفتار او برای من خوزه مورینیو است. او از روز اول با من طوری رفتار کرد که چگونه رهبر یک تیم باشم. این فوق العاده بود و در چهار سالی که در چلسی حضور دارم این خصوصیات با من باقی مانده است. در واقع این تجربه از لطف اوست.

فابرگاس اسپانیایی زمانی که در آرسنال و بارسلونا حضور داشت، مورینیو را به عنوان سرمربی چلسی و رئال مادرید پیش رو خودش می‌دید.

مورینیو2

او افزود: ما سابقه خودمان را داریم. زمانی که در آرسنال بودم او سرمربی چلسی بود و همینطور در بارسلونا که مورینیو با رئال مادرید همکاری می‌کرد. ما با یکدیگر رو به رو شدیم و مسابقه دادیم اما رابطه خوبی همیشه داشتیم. این بسیار خوب بوده اما در روز شنبه امیدوارم اینگونه نباشد و چلسی برنده فینال شود. 

نظر شما