شناسهٔ خبر: 25599694 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: فردا | لینک خبر

واکنش معاون سابق شهرداری تهران به دروغ سازی‌های اصلاح طلبان:

هر روز یک دروغ درباره قالیباف منتشر می‌کنند/ با سیاسی کاری و تخریب رقیب برای شما کارنامه تولید نمی‌شود/ اصلاح‌طلبان مجبورند قالیباف را تخریب کنند/جنگ تقسیم منافع را کنار بگذارید

اصلاحاتی‌ها که از نظر کارآمدی نمی‌توانند از زیرسایه مدیریت جهادی قالیباف بیرون بیاییند، تخریب را در دستور کار خود قرار دادند. هنگامی هم که می‌بینند علیه شخص قالیباف نه چیزی پیدا می‌کنند و نه می‌توانند وصله مردم پسندی به او بچسبانند لذا هر روز یک دروغی درباره زیرمجموعه منتشر می‌کنند.

صاحب‌خبر -

سرویس اجتماعی فردا: معاون سابق برنامه ریزی و امور شورا‌های شهرداری تهران نسبت به دروغ اصلاح‌طلبان در خصوص بازداشت یکی از معاونان قالیباف واکنش نشان داد.

به گزارش «پایگاه خبری فردا» ناصر امانی؛ معاون سابق برنامه ریزی و امور شورا‌های شهرداری تهران در واکنش به سیر جدید اتهام زنی اصلاح طلبان و اعضای شورای شهر پنجم علیه مدیریت سابق گفت: اصلاحاتی‌ها که از نظر کارآمدی نمی‌توانند از زیرسایه مدیریت جهادی قالیباف بیرون بیاییند، تخریب را در دستور کار خود قرار دادند. هنگامی هم که می‌بینند علیه شخص قالیباف نه چیزی پیدا می‌کنند و نه می‌توانند وصله مردم پسندی به او بچسبانند لذا هر روز یک دروغی درباره زیرمجموعه منتشر می‌کنند.

وی افزود: یکبار دروغ نجومی ۵۲ هزار میلیاردی را تیتر روزنامه شان می‌کنند، حالا هم دروغی جدید درباره معاون اش را تولید کرده اند. اصلاح طلبان بجای این عملیات روانی‌های نخ‌نما شده، بهتر است حالا که پس از ۹ ماه تازه شهر، شهردار پیدا کرده است، جنگ تقسیم منافع را کنار بگذارند و اجازه دهند شهردار جدید، تیم اجرایی اش را خودش زودتر بچیند و به فرصت خدمت کردن به مردم پیدا کند؛ و‌ی در پایان با خطاب قرار دادن اصلاح طلبان و اعضای شورای شهر: یادآور شد با سیاسی کاری و تخریب رقیب برای شما کارنامه تولید نمی‌شود.

نظر شما